پیروانی: اگر در تمیز کردن رختکن پرسپولیس قصوری بوده عذر ما را بپذیرید

پیروانی: اگر در تمیز کردن رختکن پرسپولیس قصوری بوده عذر ما را بپذیرید

پیروانی: اگر در تمیز کردن رختکن پرسپولیس قصوری بوده عذر ما را بپذیرید
21 تیر 1399, 12:42 / کد خبر:730877
سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس تهران درباره حواشی دیدار این تیم مقابل ماشین سازی توضیحاتی را ارائه کرد.
افشین پیروانی سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس تهران، در خصوص انتشار تصاویری از رختکن پرسپولیس بعد از بازی با ماشین‌سازی در رسانه‌ها گفت: به هیچ عنوان قصد توجیه ندارم. شاید برخی به این مسائل اهمیت ندهند و اظهار نظر نکنند، اما ما وظیفه خود می‌دانیم قبل از هر اظهار نظری بگوییم که اگر قصوری بوده عذرخواهی ما را بپذیرید. در وهله دوم باید بگویم حقیقتا ما برای رسیدن به پرواز عجله داشتیم و شاید این موضوع باعث جمع نشدن برخی وسایل در رختکن بوده است. در هر صورت ما پرسپولیس هستیم و باید در همه زمینه‌ها برتر و بهترین باشیم.
مدیر تیم پرسپولیس اظهار داشت: اینکه رختکن را تمیز تحویل دهیم اقدامی است که به واسطه زیرذره بین بودن تیم بزرگ پرسپولیس می‌تواند نوعی فرهنگ سازی باشد. بازهم تاکید می‌کنم اگر قصوری بوده عذر ما را بپذیرید.
پیروانی در پایان گفت: جا دارد از میزبانی خوب و شایسته مردم خوب تبریز و باشگاه قدیمی و ریشه‌دار ماشین سازی هم تشکر کنیم. این برد را به هواداران خوب‌ خود تبریک می‌گوییم. خوشحالیم که این روز‌ها می‌بریم و هواداران خوشحال هستند، اما‌ ای کاش هواداران هم در استادیوم حاضر بودند. ما البته از دعای خیر آن‌ها محروم نیستیم. شادی برد را با هواداران خوبی که داریم تقسیم می‌کنیم این برد‌ها که می‌تواند به پوکر قهرمانی ختم شود را به هواداران و همه پرسپولیسی‌های عزیز تقدیم می‌کنیم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹، شماره 3862 ؛ 23 مرداد 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین