صحبت‌های کیانوش گرامی پس از ابتلا به کرونا

مرجانه گلچین در اینستاگرام خود منتشر کرد؛

صحبت‌های کیانوش گرامی پس از ابتلا به کرونا

صحبت‌های کیانوش گرامی پس از ابتلا به کرونا
21 تیر 1399, 13:30 / کد خبر:730883
مرجانه گلچین، ویدئویی از صحبت‌های دردناک کیانوش گرامی، بازیگر مبتلاشده به ویروس کرونا را در صفحه شخصی‌اش به اشتراک گذاشت.
انتشار بیش از حد ویروس کرونا در کشور باعث شد در هفته‌های اخیر شاهد ابتلای افراد زیادی به این بیماری باشیم، که برخی هنرمندان نیز از این قاعده مستثنی نبودند. تاکنون خبر ابتلای تعدادی از هنرمندان را شنیده‌ایم و کیانوش گرامی نیز یکی از آن بازیگرانی بود که اخیرا به کرونا مبتلا شد.
مرجانه گلچین بازیگر سینما و تلویزیون، با انتشار ویدئویی از مصاحبه مجازی خبرنگار صدا و سیما با کیانوش گرامی، از مردم خواسته است کرونا را کاملا جدی گرفته و به خاطر خودشان و دیگران، نکات بهداشتی را رعایت کنند.
مرجانه گلچین در صفحه اینستاگرام خود نوشت:
"آرزوی شفای همه بیماران و همکاران عزیزمون که چندتاییشون متاسفانه درگیر شدند و خانواده محترم آقای کیانوش گرامی، خواهش میکنم با دقت به صحبت‌های ایشون گوش کنید و این بلای آسمانی رو جدی بگیرید اوضاع بسیار وخیم‌تر از اون چیزیه که فکر می‌کنیم.
بدون ماسک و دستکش و رعایت بهداشت و فاصله اجتماعی به هیچ عنوان، به هیچ عنوان از منزل خارج نشید، اگر واقعا کار ضروری ندارید از منزل خارج نشید، در دوران اوج بیماری هستیم، به کادر درمانی عزیزمون مجال نفس کشیدن بدیم، آنها چهار ماهه با جونشون دارن بازی می‌کنن در این فصل که ما زیر کولر هم از گرما شکایت می‌کنیم با اون پوشش‌های غیرقابل تحمل دارن از مریض‌ها مراقبت می‌کنن
آهای آقا و خانمی که با کمال وقاحت میگین من ماسک نمی‌زنم چون بهش اعتقادی ندارم بی‌اعتقادی شما و بی‌مسئولیتی خیلی از کسانی که مثل شما فکر کردن باعث شد در وضعیت وحشتناک قرار بگیریم کادر بهداشتی نیمه نفسمون اگر خدایی نکرده توانش رو از دست بده با وجود این همه کمبود دارو، تخت و بیمارستان می‌خواییم چه کار کنیم؟
باید قبول کنیم ما دلسوزی نداریم، و باید فقط خودمون به داد خودمون برسیم، به جان خودتون رحم کنید، به عزیزانتون رحم کنید، به کادر درمانی خسته و بی‌رمق ولی عاشقمون رحم کنید. خارج شدن از منزل به غیر از موارد ضروری ممنوع، ماسک نزدن ممنوع، بدون دستکش ممنوع، فاصله اجتماعی رو رعایت نکردن ممنوع، مهمانی و دورهمی ممنوع به همدیگه تذکر بدید و با متخلفین جدی برخورد کنید و ازشون توضیح بخواید. خجالتو کنار بگذارید و از متخلفین توضیح بخواید بهشون سرویس ندید، اگر کسی ماسک نداشت نذارین وارد مغازه بشه"
 

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹، شماره 3858 ؛ 19 مرداد 1399
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین