آذرنیا: اشتباه فردی اجازه نداد از پرسپولیس امتیاز بگیریم

در صورت نتیجه نگرفتن ممکن است هر اتفاقی بیفتد

آذرنیا: اشتباه فردی اجازه نداد از پرسپولیس امتیاز بگیریم

آذرنیا: اشتباه فردی اجازه نداد از پرسپولیس امتیاز بگیریم
21 تیر 1399, 15:36 / کد خبر:730902
سرپرست باشگاه ماشین‌سازی تبریز گفت: اگر در ۶ بازی باقی مانده تا پایان لیگ نتیجه مناسب نگیریم ممکن است هر اتفاقی برای تیم بیفتد.
حسن آذرنیا سرپرست باشگاه ماشین سازی در خصوص بازی با پرسپولیس اظهار داشت: بازی خوبی انجام دادیم و تا دقیقه 85 بازی را خوب مدیریت کردیم و اگر اشتباه فردی نبود می‌توانستیم از پرسپولیس امتیاز بگیریم. ما مقابل صدرنشین لیگ بازی داشتیم، تیمی که خیلی وقت است نباخته و همه حریفانش را شکست داده است. اگر کمی خوش شانس بودیم می‌توانستیم بازنده نباشیم؛ البته ایراداتی داشتیم که باید رفع کنیم.
سرپرست باشگاه ماشین سازی افزود: بعد از شروع دوباره لیگ 3 بازی سخت انجام دادیم. در اهواز با گرمای شدید و شرایط سختی که وجود داشت با وجود بازی خوب نتیجه را واگذار کردیم. مقابل نفت مسجدسلیمان هم رضا مهاجری تازه روی نیمکت تیم نشسته بود و چند بازیکن‌مان را در اختیار نداشتیم. سومین بازی‌مان هم که مقابل پرسپولیس صدرنیشین لیگ بود و متاسفانه بازنده شدیم.
 آذرنیا با بیان اینکه مهاجری مربی کاربلدی است تصریح کرد: مهاجری با تعدادی از بازیکنان ما از قبل آشنایی دارد ولی برخی از بازیکنان ما را به خوبی نمی‌شناسد و به همین دلیل نیاز به زمان دارد تا ما را به هدفمان برساند. از او خواستیم تا نتایج تیم را تا پایان فصل مدیریت کند و برای ادامه کار او در فصل بعد هم  مشکلی نداریم.
وی در خصوص این موضوع که ماشین سازی با 3 باخت متوالی شرایط خوبی در جدول ندارد، خاطرنشان کرد: همانطور که گفتم در شروع دوباره لیگ 3 بازی سخت داشتیم، 6 بازی سخت دیگر هم داریم که 4 بازی با تیم‌های پایین جدولی است. این مسابقات، بازی‌های 10 امتیازی است و اگر مقابل آنها نتیجه نگیریم ممکن است هر اتفاقی برای ماشین سازی بیفتد. فوتبال قابل پیش بینی نیست، حتی برای پرسپولیس در صدرجدول با 10- 12 امتیاز اختلاف هم در این 6 بازی باقی مانده بازی‌ها ممکن است هر اتفاقی بیفتد. بازی بعدی ما با ذوب آهن است و امیدواریم شروع نتیجه گیری ما این بازی باشد.
سرپرست باشگاه ماشین سازی در خصوص پرونده‌های بازیکنان خارجی این تیم گفت: با فرناندو دخسوس و عیسی کامرا توافق و پولشان را پرداخت کردیم. نماینده مالک باشگاه هم در حال مذاکره با لوسیانو پریرا هست تا با او به توافق برسیم. در خصوص پرونده کویتونگو هم که قراردادش را یک طرفه فسخ کرد شکایت و تمام مستندات‌مان را به دادگاه CAS ارسال کردیم و منتظر اعلام رای هستیم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹، شماره 3862 ؛ 23 مرداد 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین