اصفهان گرم‌تر می‌شود
0 -

اصفهان گرم‌تر می‌شود

اصفهان گرم‌تر می‌شود
11 خرداد 1398, 12:49 / کد خبر:73093
کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان با اشاره به تداوم ناپایداری های جوی طی امروز و فراد در استان، گفت: از روز دوشنبه تا پایان هفته جوی آرام بر استان اصفهان حکمفرما خواهد شد.

رضا کریمیان در گفت‌وگو با  ایمنا با اشاره به تداوم ناپایداری‌های جوی ضعیف‌تر در مقایسه با روزهای گذشته در استان ، اظهار کرد: براین اساس امروز و فردا در ساعات بعدازظهر و اوایل شب افزایش ابر، گاهی بارش های رگباری همراه با رعد و برق و وزش باد نسبتاً شدید تا شدید به ویژه در نیمه شمالی استان پیش بینی می‌شود.

وی افزود: از روز دوشنبه تا پایان هفته جوی نسبتاً آرام بر استان اصفهان حکم‌فرما خواهد شد و تا پایان هفته آسمان به صورت صاف تا قسمتی ابری، گاهی وزش باد  پیش بینی می‌شود .

کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان با بیان اینکه دمای هوا طی ۲۴ ساعت آینده تا دو درجه سانتی‌گراد افزایش خواهد داشت، ادامه داد: بیشینه دما در کلانشهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات امروز ۳۲ درجه سانتی گراد بالای صفر و کمینه دما در خنک‌ترین ساعات صبح فردا ۱۷ درجه سانتی گراد بالای صفر در نوسان خواهد بود.

کریمیان افزود: طی ۲۴ ساعت آینده چوپانان با دمای ۳۳ درجه سانتی گراد بالای صفر  و بویین میاندشت با دمای شش درجه سانتی گراد بالای به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین مناطق استان پیش‌بینی می‌شوند.

وی با اشاره به بارندگی های روز گذشته گفت: بیشترین بارش ها از شهرهای نطنز با میانگین ۱۱.۶ میلی متر، اردستان با میانگین ۱.۱ میلی متر، خوانسار با میانگین پنج دهم میلی متر، دهق با میانگین سه دهم میلی متر گزارش شده است.

ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 30 خرداد 98، شماره 3538 ؛ 30 خرداد 1398
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 30 خرداد 98
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین