جدایی بی سروصدای دو ستاره سپاهان
0 -

جدایی بی سروصدای دو ستاره سپاهان

جدایی بی سروصدای دو ستاره سپاهان
11 خرداد 1398, 15:59 / کد خبر:73098
خالد شفیعی و بختیار رحمانی با انتشار پست هایی در صفحات مجازی به صورت تلویحی از این تیم خداحافظی کردند و از هواداران حلالیت طلبیدند.

به گزارش ورزش سه، خالد شفیعی در پنجره تابستانی لیگ هفدهم به تیم فوتبال ذوب آهن پیوست و در 9 دیدار برای سبزپوشان با حضور امیرقلعه نویی به میدان رفت؛ ضمن اینکه در بازی های آسیایی شفیعی یکی از مهره های مهم تیم بود.در لیگ هجدهم همانطور که انتظار می رفت، شفیعی یکی از خریدهای امیرقلعه نویی در سپاهان بود ولی در مجموع بیشتر از 13 بازی و 898 دقیقه برای تیم بازی نکرد. در نیم فصل دوم شرایط برای مدافع میانی سپاهان بدتر شد و تعداد دقایق حضورش کمتر هم شد. با این وصف اگر امیرقلعه نویی در سپاهان ماندنی شود، این بازیکن به تیم دیگری خواهد پیوست.

دیگر بازیکنی که در این فصل در سپاهان از شرایطش راضی نبود، بختیار رحمانی بود که مانند خالد شفیعی پس از تراکتورسازی و ذوب آهن، همکاری سوم خود را پس از تراکتورسازی و ذوب آهن، با امیرقلعه نویی در سپاهان آغاز کرد؛ او اما طی یک فصل فقط 11 بازی برای سپاهان انجام داد و 314 دقیقه فرصت بازی به او رسید.رحمانی و شفیعی بارها در طول فصل اعتراض و ناراحتی خود را در مصاحبه هایشان یا در پست هایشان به شرایطی که داشتند، نشان داده بودند و به نظر می رسد در لیگ نوزدهم به تیم دیگری خواهند پیوست تا بیشتر فرصت بازی داشته باشند.

ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 30 خرداد 98، شماره 3538 ؛ 30 خرداد 1398
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 30 خرداد 98
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین