طاهری: سایپا به هیچ وجه به سقوط فکر نمی‌کند

بازی با پیکان سخت‌تر از ۳ بازی گذشته‌مان است

طاهری: سایپا به هیچ وجه به سقوط فکر نمی‌کند

طاهری: سایپا به هیچ وجه به سقوط فکر نمی‌کند
23 تیر 1399, 10:23 / کد خبر:731081
مربی تیم فوتبال سایپا دیدار آتی تیمش مقابل پیکان را سخت‌تر از سه بازی اخیر این تیم مقابل مدعیان بالای جدول دانست.
بیژن طاهری مربی تیم فوتبال سایپا  در مورد بازی تیمش برابر شهر خودرو اظهار داشت: بازی خیلی خوبی مقابل شهر خودرو انجام دادیم و موقعیت‌های زیادی خلق کردیم. ما حتی می‌توانستیم در مشهد دست پر زمین را ترک کنیم و به گل‌های بیشتری برسیم.
وی ادامه داد: ما سه بازی سخت بعد از شروع مجدد لیگ برگزار کردیم و برخلاف انتظار همه از سه تیم مدعی لیگ امتیاز گرفتیم. در بازی با شهر خوردو شرایط‌مان با دو بازی گذشته تفاوت داشت و خیلی خوب بازی کردیم، حتی یک پنالتی را هم از دست دادیم. باید سه امتیاز بازی را کسب می‌کردیم.
مربی تیم فوتبال سایپا با بیان اینکه بازیکنان این تیم با جان و دل بازی می‌کنند، تصریح کرد: بازیکنان ما جوان و باانگیزه هستند و در این سه بازی هم نشان دادند که توانایی زیادی دارند و سایپا نباید در این جای جدول باشد.
طاهری در پاسخ به این پرسش که «آیا خطر سقوط سایپا را تهدید می‌کند؟»، گفت: ما به هیچ وجه به سقوط فکر نمی‌کنیم و  در بازی‌های آینده تمام تلاش مان را به کار می‌گیریم تا نتیجه خوبی کسب کرده و در جدول در رتبه بهتری قرار بگیریم. حیف است که سایپا با این همه امکانات، بازیکنان و کادر فنی جوانی که دارد سقوط کند. این تیم ثمره سرمایه گذاری روی جوانان را در سالهای آینده خواهد دید.
وی در پایان درباره بازی هفته آینده تیمش مقابل پیکان اظهار کرد: بازی با پیکان از سه بازی گذشته ما مقابل استقلال، سپاهان و شهر خودرو سخت‌تر است. پیکان می‌خواهد خودش را از پایین جدول بالا بکشد و هر دو تیم به دنبال پیروزی هستند. قطعاً بازی قشنگی خواهد شد و ما می‌خواهیم مقابل پیکان به پیروزی برسیم تا در جدول شرایط بهتری پیدا کنیم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹، شماره 3857 ؛ 16 مرداد 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین