گوهری: از سرپرست تیم پول قرض کردم/ می‌دانم ریشه مشکلات تیم‌های نفتی کجاست

گوهری: از سرپرست تیم پول قرض کردم/ می‌دانم ریشه مشکلات تیم‌های نفتی کجاست

گوهری: از سرپرست تیم پول قرض کردم/ می‌دانم ریشه مشکلات تیم‌های نفتی کجاست
23 تیر 1399, 15:13 / کد خبر:731116
دروازه‌بان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان هم به گلایه از اوضاع مالی نامساعد این باشگاه پرداخت و گفت که ریشه مشکلات مالی تیم‌های نفتی را ‌می‌داند.
احمد گوهری درباره بحران مالی در باشگاه نفت مسجدسلیمان و اینکه آیا باشگاه به بازیکنان بابت طلب‌های‌شان چک داده است یا خیر، گفت: ما فعلاً چکی از باشگاه نگرفتیم و مشکلات مالی هم مثل گذشته پابرجاست. البته هیئت مدیره و مدیرعامل تلاش می‌کنند تا این مشکلات برطرف شود و نباید به آنها خرده گرفت. من در نفت تهران و پارس جنوبی بازی کردم و می‌دانم ریشه مشکلات تیم‌های نفتی کجاست. این مشکلات باید از رده‌های بالاتر حل شود.
دروازه‌بان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان افزود: در حال حاضر تنها دغدغه بازیکنان نفت مسجدسلیمان از جمله خودم به مسائل مالی مربوط می‌شود. من یک بازیکن هستم و شغل دیگری ندارم. شاید باور نکنید، ولی برای تهیه پول بنزین هم مشکل دارم و مشکلات مالی باعث شد تا از آقای صالحی‌پور سرپرست تیم‌مان پول قرض کنم. ما از لحاظ فنی همیشه سعی کردیم بهترین عملکرد را داشته باشیم و هیچ وقت هم کم نگذاشتیم. امیدوارم که این مشکلات برطرف شود و بازیکنان هم کمی آرامش پیدا کنند.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: همیشه تلاش من این بوده که بهترین عملکرد را داشته باشم و خیلی خوب تمرین کنم. زمانی هم که قرار بود به پارس جنوبی بروم در هتل المپیک به آقای تارتار گفتم که فقط دوست دارم بازی کنم و قراردادم را سفید امضا کنید. من تلاش کردن برای رسیدن به موفقیت را دوست دارم، ولی از طرفی باید ذهن بازیکن هم درگیر نباشد. این تیم تنها دلخوشی مردم مسجدسلیمان است و امیدوارم مشکلات هر چه زودتر برطرف شود.
گوهری همچنین با اشاره به بازی بعدی تیمش برابر نساجی تصریح کرد: بازی در زمین حریف است و کار سختی در پیش داریم، ولی هدف ما این است که به برد برسیم و موقعیت‌مان را در جدول بهتر کنیم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹، شماره 3944 ؛ 05 آذر 1399
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین