حسن‌زاده: تکرار بازی استقلال طبق قانون است

پارس جنوبی و نساجی در کمیته استیناف اعتراض کنند

حسن‌زاده: تکرار بازی استقلال طبق قانون است

حسن‌زاده: تکرار بازی استقلال طبق قانون است
24 تیر 1399, 10:57 / کد خبر:731203
رییس کمیته انضباطی با بیان این که رای به تکرار بازی پارس‌جنوبی و استقلال طبق مقررات صادر شده است گفت: باشگاه‌های معترض می‌توانند اعتراض خود را به کمیته استیناف ارسال کنند.
ابوالفضل حسن‌زاده محمدی، رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره تکرار دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و نساجی مازندران عنوان کرد: سازمان لیگ فوتبال تایید کرد که تست کرونای بازیکنان فولاد و چند نفر از کادر فنی این تیم مثبت بوده و پس از بررسی متوجه شدیم که دلایل مطروحه دقیق بوده و همین امر باعث شد تا اعضای کمیته انضباطی به این نتیجه برسند که بازی تکرار شود. 
او در ادامه درباره حکم تکرار دیدار تیم‌های پارس جنوبی جم و استقلال نیز گفت: تاکنون هیچ اعتراضی از سوی باشگاه جم به دست ما نرسیده است. فقط فرمانداری جم اعلام کرده که مبلغ ۸۱ میلیون تومان خسارت برگزار نشدن این دیدار را متحمل شده است که در صورت برگزاری مجدد بازی، باید بررسی و اگر خسارتی متوجه ایشان شده باشد، تصمیم گیری می‌شود. همان‌طور که می‌دانید ۹ بازیکن تیم استقلال تست کرونای‌شان مثبت بوده و دو نفر از کادر فنی این تیم نیز از فهرست خارج شده‌اند. ما طبق مقررات انضباطی حکم بر تکرار بازی را اعلام کردیم.
حسن زاده تصریح کرد: براساس آرای کمیته انضباطی، باشگاه‌های پارس جنوبی جم و نساجی مازندران اگر اعتراضی بر حکم دارند، می‌توانند در کمیته استیناف اعتراض‌شان را مطرح کنند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹، شماره 3855 ؛ 14 مرداد 1399
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین