نماز جمعه تهران تعطیل شد+جزئیات محدودیت‌های جدید

نماز جمعه تهران تعطیل شد+جزئیات محدودیت‌های جدید

نماز جمعه تهران تعطیل شد+جزئیات محدودیت‌های جدید
24 تیر 1399, 13:31 / کد خبر:731231
استاندار تهران از تعطیلی نماز جمعه این هفته در تهران خبر داد.
 انوشیروان محسنی بندپی در ارتباط با تصمیمات و محدویت‌های اخذ شده برای تهران اظهار کرد: در همین زمینه محدویت‌هایی به مدت یک هفته برای تهران در نظر گرفته شده است که این محدودیت‌ها در ستاد مبارزه با کرونا در تهران تصویب و به تأیید ستاد ملی مبارزه با کرونا رسیده و برای اجرا ابلاغ شده است.
وی درباره محدویت‌های در نظر گرفته شده در تهران گفت: دانشگاه‌ها، مدارس، مدارس شبانه‌روزی، حوزه‌های علمیه، آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای، زبانسراها و سایر آموزشگاه‌ها و کتابخانه‌ها و همچنین سینما، تئاتر و مراکز مشابه، موزه و باغ موزه‌ها، تالارهای پذیرایی، آرایشگاه‌های زنانه و سالن‌های زیبایی، مساجد و مصلی‌ها یک هفته تعطیل خواهند بود.
محسنی بندپی درباره زمان اجرای محدویت‌های اشاره شده خاطرنشان کرد: از امروز به مدت یک هفته این محدویت‌ها اعمال خواهد شد. همچنین نظارت‌های شدیدی بر اجرای این محدویت‌ها انجام می‌گیرد ضمن اینکه  اگر در روند شیوع کرونا کاهش محسوسی مشاهده نشود، تعطیلی‌ها یک هفته دیگر تمدید می‌شود.
استاندار تهران همچنین از تعطیلی نماز جمعه در تهران خبر داد و گفت: طبق هماهنگی‌های انجام شده نماز عبادی جمعه این هفته همانند هفته‌های قبل در تهران برگزار نمی‌شود.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹، شماره 3994 ؛ 05 بهمن 1399
روزنامه اصفهان امروز  یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین