نامه شدید‌اللحن آیت‌الله علوی گرگانی به رئیس‌جمهور درباره قیمت ارز و سکه و گرانی‌ها

 نامه شدید‌اللحن آیت‌الله علوی گرگانی به رئیس‌جمهور درباره قیمت ارز و سکه و گرانی‌ها

 نامه شدید‌اللحن آیت‌الله علوی گرگانی به رئیس‌جمهور درباره قیمت ارز و سکه و گرانی‌ها
26 تیر 1399, 14:39 / کد خبر:731381
آیت الله علوی گرگانی مرجع تقلید شیعیان درنامه ای خطاب به حسن روحانی در مورد گرانی های اخیر و بی ثباتی قیمت‌ها نوشت: باید هر چه سریع تر فکر عاجلی برای این مسائل بشود.
به گزارش  فرهیختگان ، آیت الله علوی گرگانی مرجع تقلید شیعیان نامه ای خطاب به حسن روحانی رئیس جمهور در مورد گرانی های اخیر و بی ثباتی قیمت ها  نوشته که متن آن به این شرح است:
 
شرایط فعلی جامعه و ناله های قشر مستضعف و متوسط جامعه از فشار گرانی و بی ثباتی قیمت ها قلب هر انسان دلسوز نسبت به مملکت را می آزارد.
 
افزایش بی حساب و کتاب قیمت ارز و سکه و افزایش اجاره بها در کنار کوتاهی برخی مدیران در سال های گذشته برای حل مشکلات مردم و دلبستگی بیش از حد به خارج از کشور،  مردم را دلسرد کرده است.
 
گر چه مدیران دولتی و مسئولین امر با توجه به فشارهای تحریم  تلاش هایی را مبذول داشته اند، لکن این تلاش ها برای مردم ملموس نبوده و مردم از ضعف نظارت و افزایش بی رویه قیمت دلار و کاهش ارزش پول ملی سخت آزده خاطر گشته اند که باید هر چه سریع تر فکر عاجلی برای آن بشود.

 
تلاش برای افتتاح طرح های نیمه تمام و تأمین کالاهای اساسی گرچه لازم و ضروری است اما بسنده کردن به این مسائل و آمارهای مدیران  و بی توجهی به کف بازار و خواسته های به حق مردم موجب پشیمانی خواهد بود، لذا لازم است هر چه سریع تر فکری کرده و با تقویت نظارت بر بازار و کاهش قیمت دلار به قیمت های سابق و ثبات بخشی به اقتصاد کشور جبران کاستی ها شود .
 
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹، شماره 3861 ؛ 22 مرداد 1399
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین