فتح‌الله‌زاده: استقلال هم ۴ دربی پشت سر هم را برد و ۴ بار به فینال آسیا رفت

کرونا بیخیال استقلالی‌ها نمی‌شود

فتح‌الله‌زاده: استقلال هم ۴ دربی پشت سر هم را برد و ۴ بار به فینال آسیا رفت

فتح‌الله‌زاده: استقلال هم ۴ دربی پشت سر هم را برد و ۴ بار به فینال آسیا رفت
30 تیر 1399, 12:26 / کد خبر:731699
مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال گفت: چهار قهرمانی پیاپی مهم نیست؛ مهم این است که ما چهار دربی پشت سر هم را برده‌ایم.
علی فتح‌الله‌زاده، در خصوص شرایط این روز‌های تیم فوتبال استقلال، اظهار داشت: استقلال می‌تواند قهرمان جام حذفی شود. البته نه اینکه بخواهم با این حرف به کادرفنی و بازیکنان فشار بیاورم، بلکه این توانایی را در تیم می‌بینیم و می‌دانم که اگر بخواهند می‌توانند قهرمان جام حذفی شوند.
وی افزود: خوشحالم که پنج نفر از بازیکنان من در حال حاضر در لیگ برتر سرمربی هستند. پاشازاده، بختیاری‌زاده، مجیدی، فکری و نکونام همگی از بازیکنان من بوده‌اند. از طرفی، من در زمان حضورم در استقلال با ساکت الهامی و امیر قله‌نویی هم کار کرده‌ام و خوشحالم می‌بینم آنها در لیگ مربیگری می‌کنند.
مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال درباره اینکه پرسپولیس در آستانه چهارمین قهرمانی متوالی در لیگ برتر یا به اصطلاح «پوکر» قرار دارد، تصریح کرد: چهار قهرمانی پیاپی مهم نیست. مهم این است که ما چهار دربی پشت سر هم را برده‌ایم و چهار بار راهی فینال لیگ قهرمانان آسیا شده‌ایم که این اتفاق هر ۵۰ سال یکبار ممکن است رخ بدهد. لیگ در طول یک فصل ۳۰ بازی دارد، ولی ما چهار بار متوالی پرسپولیس را شکست دادیم.  
فتح‌الله‌زاده درباره شیوع ویروس کرونا بین استقلالی‌ها، خاطرنشان کرد: فعلا کرونا بیخیال استقلالی‌ها نمی‌شود. من، خلیل‌زاده، سعادتمند و تعداد زیادی از بازیکنان همگی به این ویروس مبتلا شدیم و به نظر می‌رسد کرونا فعلا دست از سر ما برنمی‌دارد. به نظرم این فصل در تعدادی از بازی‌ها حق استقلال خورده شد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹، شماره 3996 ؛ 07 بهمن 1399
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹