آغاز مرحله آزمایشی طرح حذف قبض کاغذی آب بها در استان
0 -

آغاز مرحله آزمایشی طرح حذف قبض کاغذی آب بها در استان

آغاز مرحله آزمایشی طرح حذف قبض کاغذی آب بها در استان
26 خرداد 1398, 18:32 / کد خبر:73202
معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان می‌گوید: مرحله آزمایشی طرح حذف قبض کاغذی آب بهاء در استان اصفهان از ابتدای تیرماه آغاز می‌شود.

به گزارش اصفهان امروز، رضا رضایی افزود: این طرح با هدف کمک به حفظ محیط‌زیست، ایجاد بسترهای لازم برای یک شهر هوشمند، دسترسی راحت به خدمات از طریق برقراری ارتباط بین مشترکین و سامانه‌های الکترونیکی، کاهش مراجعه ماموران شرکت و حذف خطاهای انسانی، افزایش سرعت و دقت در ارائه خدمات و صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌ها به اجرا در می‌آید.

او با اشاره به این‌که مرحله آزمایشی طرح حذف قبض کاغذی آب بهاء نخسین بار در سه محله شهر اصفهان شامل کوی سپاهان، منازل سازمانی راه‌آهن و کوی پرتو در بختیار دشت برای نزدیک به یک هزار مشترک این شرکت اجرا می‌شود افزود: با اجرای این طرح، به جای قبض کاغذی، پیامکی حاوی اطلاعات مصرف و مبلغ همراه با شناسه قبض و شناسه پرداخت برای مشترکین ارسال می‌شود.

رضایی افزود: مشترکین شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان می‌توانند پس از دریافت این پیامک از طریق سامانه‌های پرداخت غیرحضوری و یا تماس با شماره تلفن ۱۵۲۲ و ثبت کلید شماره ۱ نسبت به وارد کردن شناسه قبض و شناسه پرداخت، اقدام و قبض خود را در هر ساعت از شبانه‌روز پرداخت کنند.

او درعین‌حال افزود: شهروندان می‌توانند در صورت نیاز به قبض میان‌دوره و یا حضور نداشتن در ملک و قرائت نشدن کنتور آب توسط ماموران قرائت، از طریق سامانه تلفنی ۱۵۲۲ و انتخاب کلید شماره ۵ قبض پیامکی خود را دریافت کنند.

معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آبفای استان اصفهان همچنین از مشترکین این شرکت خواست به منظور اطمینان از ثبت نام و درج شماره تلفن همراهشان در برنامه جامع خدمات مشترکین آبفا، با سامانه ۱۵۲۲ تماس گرفته و یا از طریق میز خدمت الکترونیکی پرتال شرکت به نشانی Abfaesfahan.ir شماره صحیح تلفن همراه خود را ثبت کنند.

او در پایان سخنانش افزود: امکان دریافت قبض الکترونیکی و همچنین پرداخت غیرحضوری در میز خدمت الکترونیکی پرتال شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان به نشانی Abfaesfahan.ir فراهم شده است و شهروندان می‌توانند با مراجعه به نشانی یادشده ریز محاسبات آب بهاء و صورت‌حساب خود را مشاهده کنند.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱ مرداد ۹۸، شماره 3565 ؛ 01 مرداد 1398
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱ مرداد ۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین