تسهیلات مالیاتی برای صاحبان صنوف
0 -

تسهیلات مالیاتی برای صاحبان صنوف

تسهیلات مالیاتی برای صاحبان صنوف
28 خرداد 1398, 18:14 / کد خبر:73228
مدیرکل امور مالیاتی استان اصفهان از ارائه تسهیلاتی برای پرداخت آسان مالیات صاحبان صنوف خبر داد.

به گزارش تسنیم، بهروز مهدلو در جمع خبرنگاران با اشاره به تسهیلات برای پرداخت آسان مالیات صاحبان صنوف اظهار داشت: چنانچه مالیات سال 96 افرادی قطعی و بین صفر تا 2 میلیون و 500 هزار تومان مالیات باشد می‌توانند بدون افزایش به پرداخت مالیات از پیش تعیین شده اقدام کنند.

او افزود: بدین ترتیب صاحبان صنوفی که دارای مالیات از 2 میلیون و 500 هزار تومان تا 5 میلیون تومان، از 5 میلیون تا 10 میلیون تومان و از 10 میلیون تومان به بالا هستند به ترتیب می‌توانند با 5 درصد، 9 درصد و 15 درصد افزایش نسبت به پرداخت آن اقدام کنند.

مدیرکل امور مالیاتی استان اصفهان تصریح کرد: در سال گذشته 207 هزار اظهارنامه مالیاتی دریافت کردیم که از این تعداد یکصد و 97 هزار اظهارنامه شامل گروه سوم مشاغل بهره‌مند از این تسهیلات بود و این در حالی است که تا به امروز 72 هزار نفر مورد از این تسهیلات بهره برده‌اند که علاوه بر این تعداد 38 هزار نفر دیگر نیز اقدام به ارائه اظهارنامه کرده‌اند.

او در نکته‌ای به صاحبان صنوف متذکر شد: کسانی که قصد استفاده از این تسهیلات را دارند نیازی به ارائه اظهارنامه نداشته و با تکمیل فرمی مالیات خود را با پرداخت در 4 قسط قطعی می‌کنند.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱ مرداد ۹۸، شماره 3565 ؛ 01 مرداد 1398
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱ مرداد ۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین