دمای هوا در اصفهان ۶ درجه کاهش می‌یابد

دمای هوا در اصفهان ۶ درجه کاهش می‌یابد

دمای هوا در اصفهان ۶ درجه کاهش می‌یابد
8 مرداد 1399, 17:43 / کد خبر:732626
کارشناس اداره پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: بارش های رگباری، وزش باد و گرد و خاک و کاهش سه تا ۶ درجه ای دما در پنج روز آینده استان اصفهان را فرامی گیرد.

حجت الله علی عسگریان در گفت و گو با ایمنا اظهار کرد: نقشه‌های هواشناسی بیانگر فعالیت جوی به نسبت ناپایدار روی استان اصفهان در دو روز آینده است براین اساس آسمان بسیاری از مناطق استان صاف تا قسمتی ابری و در ساعات بعد از ظهر و شب افزایش ابر و وزش باد پیش بینی می‌شود.

وی با بیان اینکه ناپایداری‌های جوی در روزهای جمعه و شنبه به صورت بارش‌های رگباری پراکنده و گاهی رعد و برق و وزش باد خواهد بود، افزود: وزش باد به نسبت شدید تا شدید و کاهش سه تا ۶ درجه‌ای دما از روز پنجشنبه تا یکشنبه هفته پیش رو در مناطق شمال، شمال غرب و شرق استان دور از انتظار نیست.

کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه بیشینه دما در ۲۴ ساعت آینده بین یک تا ۲ درجه سانتی گراد کاهش می‌یابد، گفت: بیشینه دما در کلانشهر اصفهان امروز به ۳۹ درجه سانتی گراد بالای صفر و کمینه دما صبح فردا به ۲۴ درجه سانتی گراد بالای صفر می‌رسد.

علی عسگریان اضافه کرد: در روزهای پیش رو به دلیل وزش باد شدید احتمال خیزش گرد و خاک و غبار صبحگاهی در مناطق مرکزی استان وجود دارد.

وی گفت: آران و بیدگل با دمای ۴۴ درجه سانتی گراد بالای صفر و چادگان با دمای ۱۶ درجه سانتی گراد بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین مناطق استان پیش بینی می‌شود.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹، شماره 3862 ؛ 23 مرداد 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین