ناظم الشریعه: اتفاقات میزبانی مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا باعث سردرگمی همه شده است

ناظم الشریعه: اتفاقات میزبانی مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا باعث سردرگمی همه شده است

ناظم الشریعه: اتفاقات میزبانی مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا باعث سردرگمی همه شده است
9 مرداد 1399, 12:39 / کد خبر:732709
سرمربی تیم ملی فوتسال ایران درباره میزبانی مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا توضیحاتی داد.
محمد ناظم الشریعه گفت: سومین اردوی تیم ملی فوتسال را با حضور بازیکنان اصلی و با تجربه را آغاز کردیم. البته پیش از اردو تست کرونا از بازیکنان گرفته شد و پس از آن تمرینات را شروع کردیم. خوشبختانه شرایط خوبی داریم، اما بازیکنان از فرم ایده آل دور هستند. هدف ما این است که در این اردوها، بازیکنانی که توانایی انجام کار‌های تاکتیکی مورد نظرمان دارند را انتخاب کنیم.
وی ادامه داد: دو اردوی قبلی را با دعوت از بازیکنان جوان پیش بردیم و از این اردو کار‌های تاکتیکی اصلی را اجرا می‌کنیم. در حال حاضر محور اصلی تمرینات، کار روی دفاع تیمی است تا بچه‌ها به خوبی با برنامه‌های دفاعی آشنا شوند و هر بازیکنی که در شرایط دفاعی بتواند بهتر عمل کند، در لیست نفرات اصلی انتخابی ما قرار می‌گیرد.
سرمربی تیم ملی فوتسال ایران افزود: همه تلاش ما این است که پیش از تحویل دادن بازیکنان به باشگاه هایشان، یک اردوی دیگر را در صورت امکان برگزار کنیم. اگر این اتفاق رخ بدهد، تقریبا به هماهنگی خوبی در اجرای برنامه هایمان می‌رسیم و پس از برگزاری اولین دور از مسابقات لیگ برتر می‌توانیم بازیکنان را برای حضور در تورنمنت فوتسال کیش آماده کنیم.
وی درخصوص اخباری که درباره تغییر میزبانی مسابقات قهرمانی آسیا به گوش می‌رسد، تصریح کرد: به طور کلی سردرگمی در هیچ زمینه‌ای خوب نیست. یکی از ملاک‌های اصلی برنامه‌ریزی، درنظر گرفتن شرایط جغرافیایی و آب و هوایی میزبان مسابقات است. طبق شنیده‌ها احتمال میزبانی تایلند و کویت وجود دارد که شرایط تایلند برای ما خوب نیست. دور قبل تایوان میزبان مسابقات بود و بابت تغذیه شرایط خوبی نداشتیم. اما اگر میزبان از غرب آسیا باشد از همه نظر شرایط برای ما بهتر خواهد بود. امیدوارم هرچه زودتر تکلیف میزبانی آسیا مشخص شود تا تمرینات را در سه ماه باقیمانده به مسابقات، بر اساس شرایط میزبان برنامه‌ریزی کنیم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹، شماره 3999 ؛ 04 بهمن 1399
روزنامه اصفهان امروز  شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین