صالحی‌پور: از کوره در رفتم، اما از داور معذرت‌خواهی کردم

گُلِ ما شاهکار کمک داور بود

صالحی‌پور: از کوره در رفتم، اما از داور معذرت‌خواهی کردم

صالحی‌پور: از کوره در رفتم، اما از داور معذرت‌خواهی کردم
12 مرداد 1399, 15:06 / کد خبر:732997
مدیر تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: گُلِ تیم ما به ذوب‌آهن کاملاً درست و شاهکار کمک داور بازی بود.
سروش صالحی‌پور ، در مورد درگیری‌اش با داور بازی دیدار تیم‌های نفت مسجدسلیمان  و ذوب‌آهن اصفهان، اظهار داشت: من فقط یک کارت زرد گرفتم. در صحنه‌ای از بازی، به داور اعتراض کردم، ولی اشتباه کردم و نباید واکنش نشان می‌دادم. مدافع حریف بازیکن ما را شارژ کرد و من از کوره در رفتم، اما بعد بازی از داور معذرت‌خواهی کردم.
وی با اشاره به اعتراض سرمربی تیم ذوب‌آهن به عملکرد داوری این بازی، تصریح کرد: گل تیم ما کاملاً درست و شاهکار کمک داور بازی بود؛ محمدی‌مهر، بازیکن شماره سه ذوب‌آهن آفساید را پر کرده بود؛ در فیلم بازی کاملا مشخص است گل درست بود. از طرفی اخراج بازیکن تیم ذوب‌آهن هم کاملاً درست بود، اما طبیعی است که مربی‌شان معترض باشد چراکه در خانه امتیاز از دست دادند و ناراحت هستند. تیم داوری خوب بود و اشتباه فاحشی نداشت. از سرپرست تیم ذوب‌آهن تشکر می‌کنم چون احترام زیادی به ما گذاشت؛ زمین تمرین در اختیار ما قرار دادند و حق مهمان‌نوازی را به جا آوردند.
مدیر تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با اشاره به بازی تدافعی تیمش بعد از به ثمر رساندن گل زودهنگام بازی تاکید کرد: ما کمی بعد از گل زودهنگام تیم‌مان عقب نشستیم و بر اثر یک اشتباه گل خوردیم. توپ بلوکه شد و در برگشت با این که بازیکنان‌مان دو بار توپ را دفع کردند در نهایت گل خوردیم و بازی مساوی شد. می‌توانستیم برنده شویم، ولی از موقعیت‌ها استفاده نکردیم و در نتیجه به تساوی رضایت دادیم.
صالحی‌پور در پایان خاطرنشان کرد: تیم ما این توانایی را داشت تا با سه امتیاز اصفهان را ترک کند. هرچند ذوب‌آهن هم حریف خوبی بود و چیزی کم نداشت، اما کسب یک امتیاز هم در خانه حریف ارزشمند است. وضعیت تیم ما خوب است و آماده بازی معوقه مقابل فولاد هستیم. با برنامه‌ریزی که کردیم، امیدواریم چک‌ها در تاریخ ۲۸ مرداد پاس شود و با روحیه خوبی تا فینال جام حذفی برویم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹، شماره ؛ 13 مرداد 1399
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین