واکنش جهانپور به انتقادات از سفرش به کربلا/عکس

واکنش جهانپور به انتقادات از سفرش به کربلا/عکس

واکنش جهانپور به انتقادات از سفرش به کربلا/عکس
14 مرداد 1399, 19:21 / کد خبر:733256
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت به انتقادات از سفرش به کربلا واکنش نشان داد. 
 به گزارش ایمنا، روز گذشته بود که عکس هایی از سفر کیانوش جهانپور به کربلا منتشر شد که با واکنش های منفی از سوی مردم و رسانه ها همراه بود.
 
کیانوش جهانپور که پیش از ظهر امروز در نشست خبری دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه مهر سلامت حاضر شد، در واکنش به این انتقادات اظهار کرد :آنها رسانه های فارسی را نمی خوانند که بخواهند به سفر من انتقاد کنند و ایراد بگیرند و ما نیز نمی توانیم به رعایت پروتکل ها توسط آنها انتقاد کنیم زیرا صلاح مملکت خویش خسروان دانند.
 
وی افزود سفری در ایران لغو نشده که به سفر من انتقاد شود و در طول این مدت بارها زائران به مشهد و قم سفر کرده اند و هیچ مکان مذهبی نیز بسته نبوده و مردم نیز به اماکن مذهبی که می خواستند سفر کرده ام.
 
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت با بیان اینکه این سفر ربطی به جشنواره فیلم کوتاه مهر سلامت ندارد، تصریح کرد :فکر نمی کنم حالا سفر کاری مقداری آن سوتر از مرز اشکال داشته باشد.
 
وی اضافه کرد:رعایت پروتکل ها توسط مردم عراق کم بود و تنها ۱۰ درصد مردم ماسک می زدند و فاصله اجتماعی هم رعایت نمی شد ولی آنها خودشان وزارت بهداشت دارند و ما نمی توانیم برای آنها تعیین تکلیف کنیم.

 
جهانپور تاکید کرد:اکنون هیچ پروتکلی برای منع سفر وجود دارد و بعد از فروردین ماه هیچ منع سفری نبوده است و سفرها اعم از کاری و غیر کاری ممنوع نیست.
 
اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,جهانپور
 
اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,جهانپور
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹، شماره 3899 ؛ 07 مهر 1399
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین