کرونای یک ملی‌پوش به فرد دیگری منتقل نشد/ تمرینات فعلا تعطیل است

مربی تیم ملی تیراندازی:

کرونای یک ملی‌پوش به فرد دیگری منتقل نشد/ تمرینات فعلا تعطیل است

کرونای یک ملی‌پوش به فرد دیگری منتقل نشد/ تمرینات فعلا تعطیل است
15 مرداد 1399, 07:33 / کد خبر:733270
محسن نصراصفهانی پس از مثبت شدن تست کرونای یکی از ملی پوشان تیراندازی گفت: حفظ فاصله، استفاده از دستکش، ماسک و مواد ضد عفونی کننده سبب شد که خدارا شکر مشکلی پیش نیاید و در حال حاضر من و رستمیان هیچ مشکلی نداریم.
مربی تیم ملی تپانچه در گفت و گو با ایسنا بعد از مثبت شدن تست کرونا جواد فروغی اظهار کرد: فروغی شغلش پرستاری است و در خط مقدم کرونا تلاش می کند. دادگر بسیار تلاش کرد تا از محل کار فروغی بخواهد که او فقط به تمرینات بپردازد اما با تعویق المپیک نشد. یک سال زمان زیادی است و محل کار او قبول نکرد و تنها هفته ای سه بار می توانست به محل اردو بیاید.
وی در پاسخ به این سوال که شما یا رستمیان که با او در محل تمرین بودید آیا وضعیت عمومی‌تان خوب است و مشکلی ندارید؟ گفت: ما می دانستیم که او با بیمار کرونایی در ارتباط است و رعایت می کردیم. خودش هم بسیار رعایت می کرد. حفظ فاصله، استفاده از دستکش، ماسک و مواد ضد عفونی کننده سبب شد که  خدارا شکر مشکلی پیش نیاید. من و رستمیان در حال حاضر هیچ مشکلی نداریم.
نصر اصفهانی افزود: در پایان هر تمرین محیط ضد عفونی می شد. بعد از اینکه تست فروغی مثبت شد هم محیط ضدعفونی شد و هم تمرینات مجموعه آزادی را لغو کردیم. فعلا رستمیان با دستگاه اسکت در خانه تمریناتش را ادامه می دهد. در حال حاضر که 10 روز گذشته من و رستمیان مشکلی نداریم.
مربی تیم ملی تپانچه به تعطیل شدن تمرینات تیم تفنگ هم اشاره کرد و گفت: تمرینات تیم تفنگ هم به تعویق افتاد. فکر می کنم خواستند با احتیاط بیشتری کار را جلو ببرند و با احتیاط بیشتری برنامه ریزی کنند. البته بگویم که مثبت شدن تست کرونای فروغی ربطی به تمرینات تیم ملی ندارد بلکه به سبب شغلش و ارتباط با بیماران کرونایی این مشکل پیش آمد.
وی در پایان گفت: خدا را شکر هیچ کس از فروغی بیماری را نگرفت. رعایت پروتکل های بهداشتی سبب شد که مشکلی برای سایر ملی پوشان یا مربیان ایجاد نشود. توصیه من به همه ورزشکاران و مردم این است که با حفظ پروتکل های بهداشتی می توانند از انتقال این بیماری جلوگیری کرده و زنجیره را قطع کنند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹، شماره 3899 ؛ 07 مهر 1399
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین