دهدار: خوشحالم فرصت دوباره برای رکوردگیری تیم ملی در اختیارم قرار گرفت

دهدار: خوشحالم فرصت دوباره برای رکوردگیری تیم ملی در اختیارم قرار گرفت

دهدار: خوشحالم فرصت دوباره برای رکوردگیری تیم ملی در اختیارم قرار گرفت
15 مرداد 1399, 09:22 / کد خبر:733309
ملی‌پوش وزنه‌برداری گفت: خوشحالم از اینکه کادرفنی تیم ملی این فرصت را در اختیار من قرار داد تا بار دیگر در رکوردگیری تیم ملی شرکت کنم.
رضا دهدار ، در خصوص فرصت دوباره برای حضور ملی‌پوشان در رکوردگیری تیم ملی وزنه‌برداری اظهار داشت: خوشحالم از اینکه کادرفنی تیم ملی این فرصت را در اختیار من و چند نفر دیگر قرار داد تا بار دیگر بتوانیم در رکوردگیری تیم ملی شرکت کنیم تا از این طریق خودمان را از لحاظ فنی به کادرفنی اثبات کنیم.
وی ادامه داد: خود من به دلیل مصدومیت زانو نتوانستم در اردوی رکوردگیری مربوط به مسابقات قهرمانی آسیا شرکت کنم و اکنون حدود چهار ماه می‌شد از انجام تمرینات دور بوده‌ام اما اکنون خداراشکر با پشت سر گذاشتن آسیب‌دیدگی یک ماهی است که تمریناتم را آغاز کرده‌ام.
دارنده مدال طلای وزنه‌برداری قهرمانی جهان تصریح کرد: برای رسیدن به بهترین شرایطی که خودم توقع دارم نیاز به چهار تا پنج ماه زمان دارم. در این مدت هم با کادرفنی به صورت مداوم در ارتباط هستم تا وضعیت روزانه خودم را به اطلاع آنها برسانم. حتی دوشنبه هم با بیرانوند در تماس بودم. منتظرم برنامه‌ریزی فدراسیون جهانی برای آغاز مسابقات هستیم. فعلاً که تمرینات را ادامه می‌دهم تا هر زمان که مجوز اردوها زده شد با بهترین شرایط بدنی حضور پیدا کنم. امیدوارم خیلی زود به عرصه مسابقات برگردیم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹، شماره 3899 ؛ 07 مهر 1399
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین