برای فصل پیشِ رو، کمی تجربه به تیم اضافه کردیم

سرمربی هندبال بانوان سپاهان:

برای فصل پیشِ رو، کمی تجربه به تیم اضافه کردیم

برای فصل پیشِ رو، کمی تجربه به تیم اضافه کردیم
15 مرداد 1399, 11:12 / کد خبر:733332
سرمربی تیم هندبال بانوان سپاهان گفت: بعد چند سال نیاز بود تا چاشنی تجربه را به تیم خود اضافه کنم و گرفتن چهار ملی پوش جدید به همین منظور است.
فاطمه محمد خانی اظهار کرد: چند سالی بود که تیم را بسیار جوان کرده بودیم و بازیکنانی که در تیم های پایه سپاهان پرورش پیدا کرده بودند یا در کانون های هندبال را در قالب تیم سپاهان در لیگ شرکت دادیم و فرصت خوبی بود که میدان بیشتری ببینند.
وی افزود: هر چیزی تاوانی دارد. تاوان جوان کردن و پوست اندازی تیم نتایجی بود که به دست آوردیم و ما را چند سالی از قهرمانی و مدعی بودن دور کرد، هر چند با همین نتایج از عملکرد آنها حمایت می کنم؛ اما زمان آن رسیده بود که دوباره به دوران قدرت برگردیم و به عنوان یک مدعی جدی لیگ را آغاز کنیم.
سرمربی تیم هندبال بانوان سپاهان تصریح کرد: به همین منظور چهار بازیکن ملی پوش به تیم اضافه شدند که ۳ نفر آنها فصل قبل در تیم اشتادسازه بودند و یک نفر هم در ذوب‌آهن؛ در واقع فصل آینده ترکیبی از بازیکنان امید و جوانان را به میدان خواهیم فرستاد، چراکه رده سنی آنها بین ۱۸ تا۲۳ سال است.
وی در خصوص وضعیت لیگ در فصل گذشته، گفت: فصل گذشته برای ما خوب نبود، در ابتدا بازیکنان خوبی از ذوب‌آهن به سپاهان آمدند؛ اما به یکباره همگی خواستار برگشت به ذوب‌آهن شدند و می دانید که نمی توان بازیکن را به زور نگه داشت. فصل گذشته کیش ایر به اعتقاد من تنها تیمی بود که توانست رشد خوبی داشته باشد و برای فصل جدید نیز با توجه به شرایط تصور می کنم ریف اصفهان و بافق یزد به لیگ اضافه شوند.
محمدخانی خاطرنشان کرد: هدف ما پرورش و آماده کردن این بازیکنان برای پیوستن به تیم ملی و خدمت به ایران است و در کنار آن تلاش می کنیم جواب اعتماد باشگاه را با نتایج خوبی که کسب خواهیم کرد، بدهیم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹، شماره 3896 ؛ 03 مهر 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین