۱۰ نکته مهم و کاربردی برای روز برگزاری کنکور کرونایی ارشد

۱۰ نکته مهم و کاربردی برای روز برگزاری کنکور کرونایی ارشد

۱۰ نکته مهم و کاربردی برای روز برگزاری کنکور کرونایی ارشد
15 مرداد 1399, 15:47 / کد خبر:733372
در این مطلب به بیان ۱۰ نکته مهم و کاربردی برای روز برگزاری کنکور کرونایی کارشناسی ارشد ۹۹ می‌پردازیم.
 کنکور کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ فردا، پنج شنبه ۱۶ مرداد ماه آغاز و تا شنبه ۱۸ مرداد ماه ادامه پیدا می‌کند.

۱۰ نکته مهم و کاربردی

داوطلبان برای حضور در جلسه کنکور لازم است با پرینت کارت ورود به جلسه حاوی اطلاعات ثبت‌نامی، تاریخ و محل برگزاری آزمون داوطلبان را به همراه اصل کارت ملی و یا شناسنامه عکس دار را به همراه داشته باشند.
داوطلبان مبتلا به کرونا که خود اظهاری کرده اند براساس دستورالعمل‌های وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از سایر داوطلبان جدا شده و آزمون آن‌ها در یکی از بیمارستان‌های تعیین شده صرفا در شهر‌های محل آزمون به همراه سایر داوطلبان مبتلا به بیماری کرونا برگزار خواهد شد.
داوطلبان زمان مناسب منزل تا حوزه امتحانی را برآورد و به موقع در محل آزمون حضور پیدا کنند. حوزه های امتحانی  آزمون از ساعت ۶:۳۰ صبح روز برگزاری آزمون آماده حضور داوطلبان است.
آزمون کدرشته‌های امتحانی ۱۱۲۸ (آموزش زبان ژاپنی)، ۱۱۲۹ (زبان و ادبیات اردو)، ۱۲۸۷ (مهندسی طراحی محیط زیست)، ۱۳۵۶ (نمایش عروسکی) و ۱۳۶۰ (مجموعه موسیقی) منحصراً در شهرستان تهران برگزار می  شود.
بعد از اتمام آزمون حتما تمام وسایل تان را با الکل ضدعفونی کنید و به هیچ عنوان وسایل غیر ضروری مانند دستبند یا انگشتر با خود به همراه نداشته باشید. در صورت امکان از بردن ساعت مچی هم به محل آزمون خودداری کنید.
 در زمان برگزاری آزمون حتما از ماسک و دستکش استفاده کنید و به هیچ عنوان آن را در نیاورید؛ چرا که ممکن است ذرات تنفسی در هوا باقی مانده باشند و با درآوردن آن یا خودتان مبتلا شوید یا در صورت ناقل بودن آن را به دیگران سرایت دهید.
داوطلبانی که در رشته های شناور شرکت کرده اند باید دو کارت ورود به جلسه مجزا دریافت کنند.
همه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد لازم است به سامانه خودارزیابی ابتلا به کرونا به آدرس salamat.gov.ir مراجعه کرده و نسبت به تکمیل فرم خوداظهاری اقدام و پرینت گواهی سلامت صادره شده را در روز برگزاری آزمون به حوزه امتحانی ارائه کنند.
داوطلبان در طول مدت آزمون از دستکش استفاده نکنند؛ چرا که ویروس کرونا روی دستکش مدت طولانی تری باقی می‌ماند و فقط از ماسک استفاده کنند و برای نگران نبودن از کنده شدن کش آن دو ماسک به همراه داشته باشید. 
والدین داوطلبان از تجمع در اطراف حوزه های امتحانی خودداری کنند، داوطلبان از خوردن مواد غذایی پرهیز کنند و در صورت لزوم فقط آب بنوشند. 
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه 6 مهر ۱۳۹۹، شماره 3898 ؛ 06 مهر 1399
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه 6 مهر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین