آذری: سهمیه مهم است، اما برای حیثیت‌مان بازی می‌کنیم

وقتی ذوب‌آهن را شکست دادیم انگار فرزندم را کتک می‌زد

آذری: سهمیه مهم است، اما برای حیثیت‌مان بازی می‌کنیم

آذری: سهمیه مهم است، اما برای حیثیت‌مان بازی می‌کنیم
15 مرداد 1399, 16:01 / کد خبر:733387
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: رویارویی برای ذوب‌آهن برای من مثل پدری بود که فرزندش را کتک می‌زند.
سعید آذری در خصوص آخرین شرایط تیم فوتبال فولاد خوزستان قبل از بازی معوقه فردا (پنجشنبه) با نفت مسجد سلیمان در چارچوب دیدار‌های هفته بیست و چهارم لیگ نوزدهم، اظهار داشت: بعد از توقف بازی‌ها به دلیل شیوع ویروس کرونا، با پیروزی مقابل ذوب‌آهن و کسب امتیاز از دیدار مقابل گل‌گهر در سیرجان، ریکاوری خوبی انجام دادیم. فولاد دوباره سرپا شده و وضعیت‌مان بهتر شده است.
وی در ادامه در خصوص کسب سهمیه آسیا، تصریح کرد: در حال حاضر به کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا فکر نمی‎‌کنیم و تنها تمرکز ما روی چهار دیدار پیش‌رو در لیگ برتر است. می‌خواهیم به روند رو به رشدمان ادامه دهیم. من، جواد نکونام و بازیکنان برای حیثیت خودمان بازی می‌کنیم. سهمیه گرفتن برای خود من هم خیلی مهم است اما این‌گونه نیست که بخواهیم به تیم فشار بیاوریم.
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در خصوص آخرین شرایط آیاندا پاتوسی مهاجم آفریقایی این تیم، تصریح کرد: پاتوسی به دلیل اینکه در دوران تعطیلی شیوع ویروس کرونا تمرین نکرده، اضافه وزن دارد. او مهاجمی است که هر لحظه می‌تواند نتیجه بازی را عوض کند و کادر فنی قطعاً به محض آماده شدن از او استفاده خواهد کرد. پاتوسی به دلیل شیوع کرونا در شرایطی بود که هم خودش اذیت شد و هم ما را خیلی اذیت کرد اما برای ما مهم این بود که سرمایه‌ای مثل او را از دست ندهیم.
آذری پیرامون سکوتش بعد از پیروزی مقابل ذوب‌آهن که خود سال‌ها در آن حضور داشت، خاطرنشان کرد: رویارویی برای ذوب‌آهن برای من مثل پدری بود که فرزندش را کتک می‌زند اما نمی‌تواند حرف بزند. کسانی که این بلا را سر باشگاه ذوب‌آهن آوردند و حالا این تیم در آستانه سقوط کردن قرار دارد، باید پاسخگو باشند. من بیست سال در ذوب‌آهن بودم و مقابل این باشگاه قرار گرفتن واقعا برایم سخت بود اما در دنیای حرفه‌ای باید رفتار حرفه‌ای داشت و من در حال حاضر سرباز فولاد هستم.
وی در پایان در ارتباط با شرایط باشگاه سابق خود، خاطرنشان کرد: رویارویی با ذوب‌آهن برای من که سال‌ها در باشگاه بودم واقعا سخت بود و امیدوارم این باشگاه دوباره به روز‌های خوبش بازگردد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹، شماره 3893 ؛ 31 شهریور 1399
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین