اطری: لیگ برگزار نشود دست‌مان خالی است/ به خاطر المپیک ناامید نمی‌شویم

اطری: لیگ برگزار نشود دست‌مان خالی است/ به خاطر المپیک ناامید نمی‌شویم

اطری: لیگ برگزار نشود دست‌مان خالی است/ به خاطر المپیک ناامید نمی‌شویم
16 مرداد 1399, 09:41 / کد خبر:733430
مدعی وزن ۵۷ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد گفت: وقتی فوتبال را برگزار می‌کنند،‌ می‌توانند با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، لیگ کشتی را هم برگزار کنند.
رضا اطری در مورد پیگیری تمریناتش در این روزها اظهار داشت: تمریناتم را در بابل دنبال می‌کنم. همچنان مشخص نیست چه مسابقه‌ای را در چه زمانی در پیش داریم و این وضعیت خوبی نیست.
وی در مورد ابهاماتی که در خصوص برگزاری لیگ برتر کشتی در فصل آینده وجود دارد، تصریح کرد: ما که دوست داریم لیگ برگزار شود، چون اگر لیگ نباشد،‌ دست‌مان خالی است. لیگ کشتی که نداشته باشیم دست کشتی خالی می‌شود. وقتی فوتبال را برگزار می‌کنند،‌ می‌توانند با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، لیگ کشتی را هم برگزار کنند. جوایز را هم که نداده‌اند، شرایط مشکلی داریم.
این کشتی‌گیر بابلی که سهمیه حضور در المپیک را در مسابقات جهانی 2019 دریافت کرده، تاکید کرد: ناامید نیستم، مجبوریم که ناامید نباشیم. بالاخره مسابقات المپیک در پیش است و همه ما به المپیک فکر می‌کنیم و این فکر جلوی ناامیدی را می‌گیرد. اینکه بخواهیم نتیجه سال‌ها تلاش‌مان را در این میدان بگیریم.
اطری گفت: خوب است که در 57 کیلوگرم سهمیه المپیک را گرفته‌ایم و از این بابت دغدغه نداریم. ان‌شاءالله که هر چه زودتر شرایط به شکلی شود که بتوانیم تمرینات‌مان را به صورت منظم و بدون مشکل دنبال کنیم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹، شماره 3900 ؛ 08 مهر 1399
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین