خلعتبری: کسب سهمیه آسیا برای شهرخودرو در دستان خودش است

با بختیاری‌زاده می‌توانیم نایب قهرمان شویم

خلعتبری: کسب سهمیه آسیا برای شهرخودرو در دستان خودش است

خلعتبری: کسب سهمیه آسیا برای شهرخودرو در دستان خودش است
16 مرداد 1399, 10:11 / کد خبر:733444
هافبک تیم فوتبال شهرخودرو گفت: سرنوشت‌مان برای کسب سهمیه آسیا در دستان خودمان است چون دو بازی مستقیم با استقلال و سپاهان داریم.
محمدرضا خلعتبری ، در ارتباط با شرایط فعلی تیم فوتبال شهرخودرو اظهار داشت: برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا، سرنوشت‌مان دست خودمان است چون دو بازی آینده ما دیدار با استقلال و سپاهان است که رقبای مستقیم ما برای کسب سهمیه هستند. پیروزی در این دو دیدار تا حدود زیادی راه صعود به آسیا را هموار می‌کند.
وی در خصوص کار با سهراب بختیاری‌زاده، تصریح کرد: با آمدن بختیاری‌زاده شرایط خوبی داریم و اگر خوش‌شانس بودیم باید تراکتور و صنعت نفت آبادان را می‌بردیم. با توجه به اینکه جام حذفی در پیش است، ۹ روز فاصله قبل از دیدار ما با نساجی وجود دارد که این زمان برای استراحت و تمرین، فرصت مناسبی است.
هافبک تیم فوتبال شهرخودرو در پایان درباره دیدار‌های پیش‌روی این تیم با استقلال و سپاهان، خاطرنشان کرد: ما با استقلال در خانه خود بازی داریم و با سپاهان در اصفهان، ولی موضوع این است که وقتی هواداران حضور ندارند، بازی خانگی یا خارج از خانه تفاوت زیادی ندارد. در دیدار با استقلال برای سه امتیاز به میدان می‎‌رویم تا اولین پیروزی خود را با بختیاری‌زاده کسب کنیم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹، شماره 3900 ؛ 08 مهر 1399
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین