(عکس) رونالدو از چهره جدیدش رونمایی کرد

(عکس) رونالدو از چهره جدیدش رونمایی کرد

(عکس) رونالدو از چهره جدیدش رونمایی کرد
17 مرداد 1399, 09:58 / کد خبر:733480
فوق ستاره پرتغالی تیم یوونتوس پس از کسب اسکودتویی دیگر با این تیم، خود را برای رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا آماده می‌کند.
هفته گذشته بود که کریستیانو رونالدو توانست برای دومین سال متوالی با یوونتوس جشن قهرمانی در فوتبال ایتالیا را به پا کند هر چند که خود در رقابت انفرادی با چیرو ایموبیله شکست خورد و نتوانست به کفش طلا برسد؛ رونالدو در سال ۲۰۲۰ آمار درخشانی را داشته و همه امید‌های طرفداران بانوی پیر به درخشش اوست تا بتوانند در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا کامبک بزنند و به مرحله بعد صعود کنند.
یووه‌ای که دیدار رفت را در فرانسه با یک گل مقابل لیون واگذار کرده‌اند، امشب در تورین پذیرای این تیم خواهند بود؛ رونالدو که در این فصل لیگ قهرمانان اروپا هفت بار برای تیمش به میدان رفته، تنها ۲ گل به ثمر رسانده و حالا ساری سرمربی یوونتوس و هواداران بانوی پیر امیدوارند فوق ستاره پرتغالی بتواند در ادامه روز‌های خوبش در سال ۲۰۲۰، آغازی درخشان در UCL داشته باشد و آن‌ها را به مرحله یک چهارم نهایی بفرستد.
نکته جالب درباره رونالدو پیش از دیدار با لیون، تغییر ظاهر و مدل موی او بود؛ اتفاقی که در ماه‌های اخیر چندین و چند بار رخ داده است و حالا او دوباره پس از قهرمانی یوونتوس در سری آ، مو‌های خود را به حالت اصلاح شده و آن‌چیزی که در سال‌ها بیشتر از رونالدو دیده بودیم، در آورده است.
(عکس) رونالدو از چهره جدیدش رونمایی کرد
(عکس) رونالدو از چهره جدیدش رونمایی کرد
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹، شماره 3899 ؛ 07 مهر 1399
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین