پاکدل: قیمت ارز ترمز ما را کشید

وزارت برای حل مشکل بدهی جام هندبال ریاست جمهوری کمک می‌کند

پاکدل: قیمت ارز ترمز ما را کشید

پاکدل: قیمت ارز ترمز ما را کشید
21 مرداد 1399, 11:24 / کد خبر:733833
رئیس فدراسیون هندبال در خصوص بدهی‌ها و موضوع انتخاب سرمربی تیم ملی توضیحاتی ارائه داد.
علیرضا پاکدل در دیدار با خبرنگاران اظهار داشت: ما بدهی سنگینی از جام ریاست جمهوری در گذشته داشتیم که وزارت ورزش و جوانان قول داد در حل این مشکل به ما کمک کند.
وی در ا امه افزود: اداره کل امور مالیاتی از سال 89 تا 95  در بخش ارزش افزوده اقداماتی آغاز کرده است. ما نباید با این موضوعات درگیر باشیم و این مسائل باید در بخش‌های بالادستی و وزارت حل شود. همچنین بدهی مالیاتی خود را از 950 مالیات به  150 میلیون رساندیم.
رئیس فدراسیون در خصوص انتخاب سرمربی تیم ملی هندبال گفت: ضمن احترام به همه مربیان، من بعد از سی سال سنت‌شکنی کردم و  از مربی داخلی استفاده کردم‌. آقای حبیبی از بهترین مربیان است و زحمت زیادی برای تیم ملی کشید. ما در انتخابی جهان و انتخابی المپیک با یک اتفاق نادر حذف شدیم. ما اسیر بدشانسی شدیم. مربیان توانمندی داریم. اکر قرار است مربی درجه دو و سه بیاوریم و همان نتیجه مربیان داخلی را بگیریم، مربیان داخلی اولویت خواهد بود.
وی تاکید کرد: به نتایج خوبی با چند گزینه مطرح خارجی رسیده بودیم اما قضیه ارز ترمز ما را کشید ‌کاری نمی‌کنم که هندبال را دچار مشکل کنم. اگر مشکلات ارزی اجازه دهد از مربی خارجی اگر نه از مربی داخلی استفاده می‌کنیم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹، شماره 3896 ؛ 03 مهر 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین