رضاوند: خطای مصلح واضح بود، تکل کی‌روش هم سه بار اخراج داشت

چند کارشناس داوری علیه استقلال موضع دارند

رضاوند: خطای مصلح واضح بود، تکل کی‌روش هم سه بار اخراج داشت

رضاوند: خطای مصلح واضح بود، تکل کی‌روش هم سه بار اخراج داشت
21 مرداد 1399, 13:21 / کد خبر:733858
آرش رضاوند هافبک تیم فوتبال استقلال تهران تاکید کرد که چند کارشناس داوری علیه این تیم موضع دارند.

 در خصوص برد تیمش برابر سپاهان در جام حذفی گفت: ما بازی بسیار خوبی انجام دادیم و حتی در طول 90 دقیقه یک موقعیت هم به سپاهان ندادیم. امیدوارم در جام حذفی قهرمان شویم و در لیگ برتر هم رتبه دومی را به دست بیاوریم تا هواداران را راضی کنیم.
وی با اشاره به برخی تغییرات فنی در سیستم و ترکیب استقلال که با غافلگیری سپاهان همراه بود، تاکید کرد: وقتی چند بازیکن را در اختیار نداشتیم، این هنر سرمربی است که بر اساس داشته‌هایش بهترین تصمیم را بگیرد. خوشبختانه کادر فنی استقلال تمامی نکات لازم را در مورد سپاهان و تاکتیک تیمی خودمان به بازیکنان گوشزد کرد و توانستیم با انجام یک بازی هدفمند به برد برسیم.
رضاوند در مورد برخی انتقادهایی که چند هفته پیش از فرهاد مجیدی صورت گرفته بود، خاطرنشان کرد: بعد از سه ماه تعطیلی، خیلی سخت بد که دوباره به شرایط آرمانی برسیم، در ضمن چند بازیکن را به دلیل مصدومیت و بیماری کرونا از دست دادیم. آن زمان دست مربی خالی بود ولی در ادامه وضعیت بهتر شد و خوشبختانه نتایج خوبی گرفتیم. فرهاد مجیدی عملکرد خوب خودش را در این مدت نشان داده و باید از این مربی حمایت شود.
هافبک استقلال در قسمت دیگری از حرف‌هایش در خصوص اعتراض سپاهانی‌ها به داوری این مسابقه گفت: داوری این بازی مشکل خاصی نداشت. در صحنه پنالتی کاملا واضح است که شایان مصلح با دستش مهدی قائدی را شارژ می‌کند و تعادل بازیکن ما را به هم می‌زند، در ضمن خطای کی‌روش روی محمد دانشگر سه بار اخراج داشت. تصاویری که از پای دانشگر منتظر شد همه چیز را نشان می‌دهد ولی نمی دانم چرا داور مهاجم سپاهان را اخراج نکرد.
وی افزود: اگر مجموع بازی‌های امسال را در نظر بگیرید، استقلال بیشتری ضربه را از داوری دیده است ولی جالب اینجا است که برخی از کارشناسان داوری در مورد صحنه‌های داوری که مربوط به تیم ما می‌شود نظرهای عجیب و متفاوتی دارند. متاسفانه چند کارشناس علیه استقلال موضع دارند و نظرهای‌شان عجیب است. در بازی با شهر خودرو خلعتبری خطایی انجام داد که خودش حدس زد اخراج می‌شود به همین دلیل می‌خواست زمین را ترک کند ولی داور این بازیکن را اخراج نکرد. شما ببنید که من در بازی با سپاهان چطور اخراج شدم اما اکبر صادقی با دست بازیکن ما می‌زند ولی اخراج نمی‌شود. نمی‌دانم چرا برخی کارشناسان داوری در مورد داوری‌های ما نظرهایی می‌دهند که تعجب‌آور است.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹، شماره 3897 ؛ 05 مهر 1399
روزنامه اصفهان امروز شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین