سنجش: هنوز زمان کنکور ۹۹ مشخص نیست

سنجش: هنوز زمان کنکور ۹۹ مشخص نیست

سنجش: هنوز زمان کنکور ۹۹ مشخص نیست
21 مرداد 1399, 19:23 / کد خبر:733883
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: زمان برگزاری کنکور سراسری امروز در جلسه فوق العاده ستاد ملی مقابله با کرونا مشخص می شود.
فاطمه زرین آمیزی اظهار داشت: جلسه فوق العاده ستاد ملی مقابله با کرونا برای تصمیم گیری درباره زمان برگزاری کنکور سراسری امروز بعدازظهر برگزار می شود.
وی افزود: جزییات و زمان جدید برگزاری کنکور را ستاد مشخص و اعلام می کند.

همچنین ابراهیم خدایی رییس سازمان سنجش آموزش کشور درباره خبری که از دقایقی پیش در برخی رسانه ها در مورد برگزاری کنکور در تاریخ های ۲۷ تا ۳۰ شهریور ماه و به کذب به نقل از خبرگزاری جمهوری اسلامی دست به دست می شود، به خبرنگار ایرنا اعلام کرد که این خبر را تایید نمی کند.
شب گذشته وزیر بهداشت در حساب کاربری اینستاگرام خود خبر از تعویق کنکور سراسری به دلیل رعایت فاصله گذاری اجتماعی و اعمال دقیق تر پروتکل های بهداشتی داد.
همچنین پس از آن منصور غلامی وزیر علوم نیز این مطلب را در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تایید کرد.
کنکور سراسری قرار بود در روزهای ۲۹،۳۰ و ۳۱ مردادماه و اول شهریور ماه در ۳۹۲ شهر اصلی و سه هزار حوزه با رقابت یک میلیون و ۳۹۳ هزار و ۳۱ نفر برگزار شود اما سازمان سنجش آموزش کشور برای اعمال فاصله گذاری اعلام شده از سوی وزارت بهداشت، مهلت یک ماهه ای را برای تامین نظر این وزارتخانه از لحاظ اعمال پروتکل های بهداشتی سختگیرانه به ستاد ملی کرونا پیشنهاد کرده است.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹، شماره 3893 ؛ 01 مهر 1399
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین