ویسی: بازی با صنعت نفت سخت‌ترین شب عمرم بود

از همه تیم‌ها انتظار داریم در این دو هفته باشرف بازی کنند

ویسی: بازی با صنعت نفت سخت‌ترین شب عمرم بود

ویسی: بازی با صنعت نفت سخت‌ترین شب عمرم بود
23 مرداد 1399, 12:06 / کد خبر:734075
 سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: از همه تیم‌ها انتظار داریم باانگیزه و باشرف بازی کنند و این‌گونه نباشد که تیم‌هایی که در جدول به ثبات رسیده‌اند، بی‌انگیزه باشند.
عبدالله ویسی ، در ارتباط با پیروزی این تیم مقابل صنعت نفت آبادان در چارچوب هفته بیست و هشتم لیگ نوزدهم در تهران، اظهار داشت: این بازی یکی از سخت‌ترین شب‌های عمرم بود اما با تلاش بازیکنان و حمایت مجموعه باشگاه پیکان و کارخانه، موفق شدیم سه امتیاز این بازی را بگیریم. از همه تیم‌ها انتظار داریم در این دو هفته آینده باانگیزه کامل و باشرف بازی کنند و این‌گونه نباشد که تیم‌هایی که در جدول به ثبات رسیده‌اند، بی‌انگیزه بازی کنند. به نظرم همه تیم‌ها با شرافت بازی خواهند کرد. 
وی در ادامه در خصوص حساسیت دو هفته پایانی لیگ برتر، تصریح کرد: از کمیته داوران هم می‌خواهم روی این دو هفته پایانی نظارت ویژه داشته باشند. متاسفانه در ۶ بازی اخیر پیکان از داوری آزار دیده است. دو دیدار دشوار با استقلال و سپاهان داریم، اما به نظرم این بازی‌ها برای این دو تیم هم دشوار خواهد بود، چون آن‌ها هم استرس کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را دارند.
سرمربی تیم فوتبال پیکان در پایان پیرامون احتمال انتقال شهریار مغانلو مهاجم این تیم به لیگ پرتغال، خاطرنشان کرد: در فوتبال اروپا باید همیشه خوب باشد، اگر نوسان داشته باشد جایگاه خود را از دست می‌دهد. امیدوارم مغانلو هم در اروپا مثل سردار آزمون، علیرضا جهانبخش و مهدی طارمی موفق باشد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹، شماره 3900 ؛ 08 مهر 1399
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین