تمهیدات پلیس راه اصفهان در آغاز سفرهای تابستانی؛ ۱۸۰ تیم گشت در جاده‌ها حضور دارند
0 -

تمهیدات پلیس راه اصفهان در آغاز سفرهای تابستانی؛ ۱۸۰ تیم گشت در جاده‌ها حضور دارند

تمهیدات پلیس راه اصفهان در آغاز سفرهای تابستانی؛ ۱۸۰ تیم گشت در جاده‌ها حضور دارند
17 تیر 1398, 20:44 / کد خبر:73433
رئیس پلیس راه استان اصفهان به حضور ۱۸۰ تیم گشت پلیس به صورت محسوس در جاده‌های استان برای کاهش تخلفات ترافیکی در ایام تابستان خبر داد.

حسین پورقیصری در گفت‌و‌گو با تسنیم، با اشاره به طرح تابستانه پلیس در سطح جاده‌های برون شهری استان اظهار داشت: طرح تابستانه به طور همزمان در سراسر کشور از اول تیر تا اول مهر با هدف کاهش تلفات و خسارت‌های ناشی از حوادث ترافیکی در سطح جاده‌ها در حال اجرا است.

وی افزود: در این راستا 180 تیم گشتی کنترل ترافیک و برخورد با تخلفات در سطح جاده‌های استان مستقر است.

رئیس پلیس راه استان اصفهان با بیان اینکه دوربین‌های ثابت در جاده‌های برون شهری استان فعال هستند، گفت: پلیس حداکثر توان خود را با استفاده از سامانه هوشمند، کنترل تخلفات با دوربین‌های ثبت تخلف ثابت و سیار و اجرای طرح ویژه تشدید برخورد با تخلفات حادثه ساز در محورهای پر تردد به‌کار گرفته است.

وی تصریح کرد: پلیس راه استان با رانندگان پر خطر و حادثه‌ساز به شدت برخورد می‌کند و تخلفات حادثه‌ساز از جمله سبقت و سرعت غیر مجاز، استفاده از تلفن همراه هنگام رانندگی، تجاوز به چپ، نبستن کمربند ایمنی توسط راننده و سرنشین‌های خودرو  مواردی هستند که پلیس با آنها برخورد شدید می‌کند.

پورقیصری ادامه داد: در استان اصفهان 109 نقطه حادثه‌خیز جاده‌ای وجود دارد که تعدادی از آنها رفع شده و تعدادی هم به خاطر مشکلات اقتصادی و جغرافیایی محل در دست اقدام است.

وی با اشاره به نرم افزار «همپای جاده» اظهار داشت: رانندگان می‌توانند با نصب این نرم‌افزار بر روی تلفن همراه یک کیلومتر مانده به نقاط پر تصادف هشدار دریافت کنند.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸، شماره 3587 ؛ 28 مرداد 1398
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین