بختیاری زاده: تا وقتی من در شهرخودرو باشم مهدی رحمتی در تیم جایی ندارد

موضوع درون خانوادگی است اما او بارها بی انضباطی کرده

بختیاری زاده: تا وقتی من در شهرخودرو باشم مهدی رحمتی در تیم جایی ندارد

بختیاری زاده: تا وقتی من در شهرخودرو باشم مهدی رحمتی در تیم جایی ندارد
27 مرداد 1399, 12:30 / کد خبر:734472
سرمربی تیم شهرخودرو مشهد درباره اخراج سیدمهدی رحمتی از این تیم صحبت کرد.
سهراب بختیاری زاده  درخصوص اخراج سید مهدی رحمتی اظهار داشت: رحمتی به عنوان بزرگتر تیم چندین بار بی انضباطی کرده است و بارها هم به تیم گفته‌ام که بزرگان تیم قابل احترام هستند و باید نکات رعایت کنند. 
او ادامه داد: در شهر خودرو من اجازه نمی‌دهم که حتی بزرگتر از مهدی رحمتی هم با وجود اینکه تمام آنها برای من قابل احترام هستند، خودشان را از باشگاه بزرگتر ببینند و به باشگاه بی احترامی کنند.
سرمربی شهرخودرو گفت: به هیچ عنوان اجازه چنین برخوردی را نمی‌دهم و به همین دلیل ایشان تا زمانی که من در شهر خودرو هستم هیچ جایگاهی در تیم ندارند. 
بختیاری زاده افزود: وقتی یک بازیکن جوان اشتباه کند می‌توان از آن چشم پوشی کرد اما وقتی بازیکن باتجربه تیم چندین بار باعث بی نظمی شده و به باشگاه بی حرمتی کرده است، نه مهدی رحمتی بلکه هر بازیکن بزرگی، نباید آن را بخشید چون بزرگ نامش روی آن است و باید بزرگی کند. به هر حال من در این حد اکتفا می‌کنم که بگویم بی نظمی کرده است و نباید مسائل درون خانوادگی را مطرح کرد.
او در پایان گفت: هر بازیکنی که بی انضباطی کند جایی در تیم من ندارد و وقتی مردم زندگی سختی دارند پس بازیکنان نباید بی نظم و بی مسئولیتی نسبت به هواداران داشته باشند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹، شماره 4019 ؛ 06 اسفند 1399
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۶  اسفند ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین