بومی‌سازی در فولاد مبارکه مایه افتخار است
0 -

رئیس هیئت عامل ایمیدرو:

بومی‌سازی در فولاد مبارکه مایه افتخار است

بومی‌سازی در فولاد مبارکه مایه افتخار است
24 تیر 1398, 19:05 / کد خبر:73538
خداداد غریب پور رئیس هیئت عامل ایمیدرو در جریان بازدید از شرکت فولاد امیرکبیر کاشان گفت: بومی‌سازی نیازمندی‌های فولاد مبارکه در این شرکت محصول همبستگی است که باعث افتخار است.

به گزارش اصفهان امروز، او افزود: در شرایط تحریم بیش‌ازپیش به این همبستگی، اعتماد عمومی و در کنار هم بودن که به واقع سرمایه اجتماعی است، نیازمندیم. معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه ضمن قدردانی از توسعه‌های انجام شده و رشد اقتصادی شرکت فولاد امیرکبیر کاشان گفت: این شرکت نشان داد که با اعتماد به نیروی انسانی کارآمد و همبستگی می‌توان به توسعه پایدار دست یافت. طرح‌های توسعه فولاد مبارکه با نگاه ملی و با مطالعه دقیق ظرفیت‌های استان‌های کشور برنامه ریزی شده است این گزارش حاکی است در این بازدید، مهندس حمیدرضا عظیمیان، مدیرعامل فولاد مبارکه نیز با اشاره به افزایش ظرفیت انجام شده در شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در سال جدید گفت: طرح توسعه فولاد کاشان بر اساس طرح جامع فولاد مبارکه 450 هزار تن برنامه‌ریزی شده است و به زودی به تولید می‌رسد.

مدیرعامل فولاد مبارکه گفت: طرح‌های توسعه فولاد مبارکه با نگاه ملی و با مطالعه دقیق ظرفیت‌های موجود در بخش‌های مختلف کشور طراحی شده است که از آن جمله می‌توان به توسعه‌های هرمزگان، سنگ‌آهن و گندله‌سازی استان خراسان، افزایش ظرفیت در استان چهارمحال و بختیاری و همچنین افزایش ظرفیت‌های زیر سقف فولاد مبارکه اشاره کرد.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸، شماره ؛ 31 مرداد 1398
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین