آخرین خبرها از سریال «نجلا»

 آخرین خبرها از سریال «نجلا»

 آخرین خبرها از سریال «نجلا»
9 شهریور 1399, 10:57 / کد خبر:735649
تهیه‌کننده سریال «نجلا» با بیان اینکه ۳۰ درصد از تصویربرداری این مجموعه مناسبتی باقی مانده است، اعلام کرد که «نجلا» چند روز قبل از اربعین روانه آنتن خواهد شد.
سعید سعدی ـ تهیه‌کننده «نجلا» ـ در گفت‌وگویی با ایسنا درباره زمان پخش این سریال گفت: هنوز در مرحله تولید هستیم. حدودا ۳۰ درصد از کار تصویربرداری باقی‌مانده است و ان شاءالله برای ایام اربعین آماده پخش می‌شود.
 
سعدی به این پرسش که آیا ویروس کرونا تولید و پخش سریال آن‌ها را به تاخیر انداخته است؟ پاسخ منفی داد و گفت: از همان ابتدا قاعده‌ بر پخش سریال نجلا در ایام اربعین بوده و پخش این سریال به تاخیر نیفتاده است. «نجلا» ویژه اربعین است.
 
او افزود: حدود سه ماهی می‌شود که کار تصویربرداری سریال را شروع کرده‌ایم و به خاطر کرونا توقفی در کار نداشتیم.
 
اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید
به گفته سعدی تاکنون همه بازیگران سریال «نجلا» مقابل دوربین رفته‌اند و همچنان مشغول کارند.
 
به گزارش ایسنا، سریال «نجلا» به کارگردانی خیرالله تقیانی‌پور و تهیه‌کنندگی سعید سعدی در ۱۵ قسمت برای پخش در ایام اربعین حسینی از شبکه سه سیما آماده می شود. 

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید
حسام منظور، سارا رسول‌زاده، ملیکا شریفی‌نیا، مصطفی ساسانی، سوگل طهماسبی، جواد پورزند، علی غابشی، مرتضی شاه‌کرم، وحید نفر، بدرالسادات برنجانی، محسن پوشانی، محسن سلیمانی، سجاد دیرمینا، ابراهیم گله‌دارزاده، هدایت هاشمی، سیدمهرداد ضیایی و آزیتا حاجیان گروه بازیگران این پروژه تلویزیونی را تشکیل می‌دهند.
 
اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید
 
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹، شماره 3991 ؛ 01 بهمن 1399
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین