جدیدترین مدل های لباس بارداری
0 -

در دوران بارداری هم خوش تیپ شوید

جدیدترین مدل های لباس بارداری

جدیدترین مدل های لباس بارداری
31 تیر 1398, 14:57 / کد خبر:73605
اگرچه دوران بارداری یکی از مهم ترین و زیباترین دوران زندگی هر خانمی است و معمولا خانم ها به بهترین شکل خود را برای مادر شدن اماده می کنند اما طبیعی است که در این دوران خانم ها اضافه وزن پیدا می کنند و دیگر نمی توانند لباسهای قبل خود را بپوشند بنابراین باید از لباس های گشادتر استفاده کنند که علاوه بر جذابیت و زیبایی راحت نیز باشند .اگرچه در گذشته لباس های بارداری محدود بودند اما امروزه لباسهای بارداری زیادی روانه بازار شده اند که علاوه بر راحتی موجب زیبایی و جذابیت خانم باردار می شوند.
نکات انتخاب کفش در دوران بارداری
در دوران بارداری ، سایز پای خانم های باردار به علت ورم دچار تغییراتی می شود و حدود یک شماره بزرگ تر می شود و حتی پس از زایمان و برگشت به وزن قبلی، پای آنها به سایز قبل برنمی گردد و معمولا نیم تا یک شماره به شماره آن اضافه می شود. انتخاب کفش مناسب برای این دوران بسیار پر اهمیت است پس بهتر است بهترین انتخاب را با دانستن نکات زیر داشته باشید:
ابتدا سایز پاهایتان را چک کنید و بعد کفش هایتان را خریداری کنید.
صندل گزینه مناسبی برای این دوران است .انتخاب این کفش ها در فصل های گرم به خنک ماندن پای شما کمک می کند بنا براین اگردر این دوران احساس گرمای شدید می کنید حتما صندل بپوشید.کفش هایی که پاشنه هایی بلندتر از حد استاندارد دارند خیلی راحت فشار روی کمرتان را مضاعف می کنند و می توانند دردهای ساده و قابل کنترل را به دردهای حاد و مزمن تبدیل کنند.همچنین پوشیدن این کفش ها در این دوران سبب زمین خوردن شما می شود.
جنس رویه کفش در این دوران بهتر است از چرم باشد تا پاها کاملا نفس بکشند. کف کفش نیز باید از جنس لاستیک باشد تا احتمال سرخوردن زن باردار کاهش بیابد.
کفش گشاد و راحت بهتر از انواع دیگر کفش هاست بخاطر اینک ممکن است در دوران بارداری پاهای شما ورم پیدا کند. در این دوران از پوشیدن کفش های خیلی تنگ و باریک خودداری نمایید، زیرا باعث اختلال در گردش خون پاها می شوند.کفش های قلاب دار ، یا تسمه دار و توری گزینه های نامناسبی در انتخاب کفش هستند.
بهترین انتخاب را می توانید از میان کفش های طبی بارداری داشته باشید و با خیال راحت با آنها پیاده روی کنید.
نکات انتخاب شلوار برای بارداری

شاید از خرید برخی لباس های مخصوص بارداری بتوان صرف نظر کرد اما شلوار بارداری لازم است و از آنجا که تمام طول بارداری استفاده می شود، باید درست انتخاب شود. طی سال های اخیر، انواع شلوارهای بارداری به بازار آمده که انتخاب را کمی سخت می کند یکی از این شلوارها شلوار جین است تنها تفاوت این شلوارها با شلوار جین معمولی قسمت کمر آنهاست و تنظیم روی شکم است. سایز شلوار خیلی نباید بزرگ باشد چون نمای زیبایی نخواهد داشت. گرچه راحتی لباس بارداری در انتخاب حرف اول را می زند اما بیشتر خانم های باردار به زیبایی هم اهمیت می دهند.

اگر دوست داشتید می توانید شلوار جین معمولی نیز به پا کنید باید سایز آن را دو برابر آنچه که همیشه به تن می کنید انتخاب کنید. شلوارهای کشی ، شلوارهای استرچ و ساق ها انتخاب خوبی برای خانم های باردار می باشند و بسیار راحت هستند. جنس پارچه ای که برای شلوار بارداری در نظر گرفته می شود، علاوه بر راحتی مادر، بر سلامت و بهداشت او نیز مؤثر است پس شلوار را از پارچه هایی انتخاب کنید که مانع تنفس پوست نباشد.


در دوران بارداری خود می توانید از لباس بارداری های بلند و پوشیده استفاده کنید تا احساس آرامش و راحتی بیشتری را داشته باشید اگر شما تمایل دارید تا از لباس مجلسی بلند استفاده کنید به شما توصیه می کنیم تا مدل های این بخش  را مشاهده کنید.

برای مشاهده سایر مدل های لباس بارداری اینجا کلیک کنید
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸، شماره 3590 ؛ 02 شهریور 1398
روزنامه اصفهان امروز شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین