فولاد مبارکه کرسی سنگ‌آهنی خود را پس گرفت

فولاد مبارکه کرسی سنگ‌آهنی خود را پس گرفت

فولاد مبارکه کرسی سنگ‌آهنی خود را پس گرفت
5 مرداد 1398, 18:35 / کد خبر:73667
رقابت بر سر کرسی کنترلی مدیریت شرکت سنگ‌آهن گل‌گهر به‌عنوان یکی از منابع اصلی مواد اولیه فولادسازها به نفع فولاد مبارکه تمام شد.

به گزارش فارس، مجمع فوق‌العاده شرکت سنگ‌آهن گل گهر که به منظور تعیین اعضای هیئت‌مدیره تشکیل شده بود، برگزار شد و اعضای زیر به عضویت هیئت‌مدیره این شرکت در آمدند:  شرکت فولاد مبارکه، شرکت سرمایه‌گذاری معادن و فلزات، شرکت معدنی و صنعتی صبانور،  شرکت سرمایه‌گذاری امید، شرکت سرمایه‌گذاری سپه.

بر این اساس، با توجه به مالکیت بیش از 40 درصدی فولاد مبارکه در سرمایه‌گذاری معادن و فلزات و همچنین مالکیت 86 درصدی معادن و فلزات در معدنی و صنعتی صبانور، کنترل سه کرسی هیئت‌مدیره گل گهر، به‌عنوان بزرگ‌ترین تأمین‌کننده سنگ‌آهن و گندله شرکت‌های فولادساز، به فولاد مبارکه رسید. در تاریخ 16 تیرماه سال جاری در جریان مجمع عمومی شرکت گل گهر، اعضای هیئت‌مدیره با اکثریت مجموعه بانک سپه و سرمایه‌گذاری امید انتخاب شده بودند که با درخواست مجدد هیئت‌مدیره برای تشکیل مجمع در 5 مرداد و رأی‌گیری دوباره، اعضای هیئت‌مدیره به شرح بالا انتخاب شدند و مجدداً فولاد مبارکه بر کسی کنترلی این شرکت تکیه زد.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنج‌شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸، شماره 3717 ؛ 03 بهمن 1398
روزنامه اصفهان امروز پنج‌شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین