۱۶۶ پلوپز توسط مردم خیر اردستان به سیل زدگان کشور اهداء شد
0 -

۱۶۶ پلوپز توسط مردم خیر اردستان به سیل زدگان کشور اهداء شد

۱۶۶ پلوپز توسط مردم خیر اردستان به سیل زدگان کشور اهداء شد
8 مرداد 1398, 22:35 / کد خبر:73753
اردستان-رئیس کمیته امداد امام خمینی اردستان گفت: تعداد ۱۶۶ دستگاه پلوپز به ارزش ۳۳۲ میلیون ریال توسط مردم خیر اردستان به سیل زدگان واگذار شده است.

ابوالقاسم صادقی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: مردم نیکوکار و نوع دوست کشورمان به هنگام بروز حوادث غیر مترقبه با اهدای کمکهای نقدی و  غیرنقدی خود بهترین صحنه های انسانیت را خلق می کنند.

وی افزود: کمکهای مردم کشورمان به افراد سیل زده روح کمک به هم نوع را در کشور زنده کرده است  و در این راستا نباید از کمک خیران هم غافل شویم که در این زمینه  پای کار آمدند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) اردستان گفت: این اقدام مردم و به خصوص خیران برخاسته از فرهنگ نوع دوستی و کمک رسانی به هموطنان و مردم آسیب دیده در کشور اسلامی است.

صادقی افزود: این اداره علاوه بر کمک رسانی به مددجویان تحت پوشش خود در مواقع بحرانی به کمک هم وطنان خود می شتابد و کمکهای جمع آوری شده را صرف تامین نیازهای معیشتی و مسکن مردم در مناطق سیل زده می کند.

وی تصریح کرد: تعداد ۱۶۶ دستگاه پلوپز به ارزش ۳۳۲ میلیون ریال  توسط مردم خیر اردستان به همین منظور به این کمیته اهداء و واگذار شده است.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز شنبه 16 آذر ۱۳۹۸، شماره 3673 ؛ 16 آذر 1398
روزنامه اصفهان امروز شنبه 16 آذر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین