علی علیپور نمی‌تواند به پرتغال برود

علی علیپور نمی‌تواند به پرتغال برود

علی علیپور نمی‌تواند به پرتغال برود
26 شهریور 1399, 11:51 / کد خبر:737675
مهاجم سابق پرسپولیس که چندی پیش به ماریتیموی پرتغال پیوسته اجازه ورود به این کشور را ندارد و همین موضوع برای حضور در تیم جدیدش مشکل ساز شده است.
ماریتیمو فعالیت‌های نقل و انتقالاتی اش را برای فصل جدید آغاز کرده است. در روز‌های گذشته علی علیپور مهاجم تیم پرسپولیس و آقای گل لیگ برتر ایران نیز با این تیم قرارداد بست. ضمن اینکه همچنین رسانه‌های ترکیه‌ای از انتقال امیرعابدزاده دروازه‌بان ملی پوش و ایرانی ماریتیمو به سوپرلیگ ترکیه خبر دادند.
با این وجود روزنامه محلی مادیرا (Diário de Notícias) شهری که ماریتیمو متعلق به آن است در این رابطه نوشت که کارلوس پریرا رئیس باشگاه ماریتیمو این موضوع که دلیل استخدام کائوسکو دروازه بان برزیلی از فیرانس به خاطر جدایی امیرعابدزاده از این تیم است را رد کرد:" امیر ممکن است به تیم ملی ایران دعوت شود و ماریتیمو نباید روی این موضوع ریسک کند. ضمن اینکه به خاطر ویروس کوید-۱۹ در یک زمان و شرایط غیرمعمول هستیم و داشتن یک دروازه بان سوم ضروری به نظر می‌رسید. "
مهاجم ایرانی پرسپولیس، علی علیپور یکی از خرید‌های ماریتیمو برای تقویت خط حمله در فصل جدید است، اما او همچنان قادر به ورود به پرتغال نیست. رئیس باشگاه در این رابطه گفت:" این وضعیت فراتر از اختیارات و توان ما است. بیشتر از دو ماه است که ما با این بازیکن قرارداد بسته ایم و او منتظر صدور ویزا برای ورود به کشور پرتغال است. "
اولین بازی ماریتیمو در فصل ۲۰۲۰/۲۰۲۱ لیگ پرتغال روز یکشنبه برابر سانتاکلارا خواهد بود و با توجه به اینکه علی علیپور هنوز به پرتغال نرسیده به احتمال زیاد او این بازی را از دست خواهد داد
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود