آزادی: هوادارنماهای تراکتوری باعث شدند مادرم ناراحتی قلبی پیدا کند

در تبریز غریب پرست هستند و بازیکنان بومی را اذیت می‌کنند

آزادی: هوادارنماهای تراکتوری باعث شدند مادرم ناراحتی قلبی پیدا کند

آزادی: هوادارنماهای تراکتوری باعث شدند مادرم ناراحتی قلبی پیدا کند
27 شهریور 1399, 09:56 / کد خبر:737796
مهاجم جدا شده تراکتور از وضعیتش در این تیم و گلایه‌هایش بابت برخی جریانات صحبت کرد.
محمدرضا آزادی در خصوص جدایی‌اش از تراکتور بعد از چند سال حضور در این تیم اظهار داشت: واقعاً این تصمیم سختی برای من بود چرا که در تراکتور به فوتبال ایران معرفی شدم و چند سال در این تیم بازی کردم و تراکتور و هواداران واقعی‌اش را از ته دل دوست دارم و جدایی از این تیم برایم آسان نیست ولی این تصمیمی بود که به دو دلیل باید می‌گرفتم.
وی افزود: دلیل اولم کامنت‌های توهین آمیزی است که برایم می‌فرستند. من نمی‌دانم واقعاً چکار کردم که به من و خانواده‌ام توهین می‌کنند. این مطالب باعث شد مشکلات خانوادگی برایم پیش بیاید و مادرم ناراحتی قلبی پیدا کرد و چیزی در این دنیا عزیزتر از خانواده برایم نیست. این را هم بگویم که آن افراد هوادارنما هستند و هواداران واقعی تراکتور انقدر با شخصیت هستند که حتی به حریف هم توهین نمی‌کنند چه برسد به بازیکنی که برای تیمشان چند سال زحمت کشیده است.
مهاجم فصل گذشته تراکتور در ادامه گفت: دلیل دیگر جدایی‌ام این است که در تراکتور به من بازی نمی‌رسید. بعد از چند سال حضور در این تیم و صبر و تمرین دیگر وقتش بود که به من بازی برسد و هربار هم که به زمین آمدم برای تیم تاثیرگذار ظاهر شدم. دنیزلی به بازی من اعتقاد داشت ولی از وقتی سرمربی تیم عوض شد دیگه به من روی خوش نشان ندادند. در بازی با ماشین‌سازی گل زدم و بازی را برای تیم در آوردم و سهمیه آسیایی باری تراکتور گرفتم ولی در بازی با فولاد من را دوباره روی نیمکت گذاشت.
آزادی در ادامه عنوان داشت: در تبریز واقعاً بازیکنان بومی را اذیت می‌کنند. همه جا صحبت از بومی گرایی است ولی در تبریز بومی زدایی انجام می‌دهند و غریب پرست هستند در حالیکه بازیکنان بومی نسبت به تیم شهرشان تعصب دارند و در مواقع سخت به کار تیم می‌آیند. باشگاه می‌تواند روی بومی‌ها سرمایه‌گذاری کند و از آنها پول در بیاورد ولی کسی به فکر این مسائل نیست. آن زمان که پنجره تیم بسته بود و بازیکن نداشتند ما خوب بودیم ولی حالا کسی اصلاً نمی‌بیند من هم عضوی از این تیم بودم.
وی در مورد مقصد فصل آینده‌اش هم گفت: پیشنهاد خارجی از یونان و یک کشور دیگر دارم و 3 تیم مطرح داخلی هم به من پیشنهاد دادند که آن را بررسی می‌کنم و بهترین تصمیم را برای آینده فوتبالی خودم می‌گیرم. من به خاطر تراکتور و نیمکت نشینی در این تیم حضور در تیم ملی را از دست دادم و بازیکن فیکس تیم امید بودم و شرایط حساسی دارم و باید به فکر آینده فوتبالم باشم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹، شماره 3918 ؛ 01 آبان 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین