اینترنتی شدن تعویض پلاک در اصفهان از روز شنبه

رئیس پلیس راهور استان اصفهان خبر داد:

اینترنتی شدن تعویض پلاک در اصفهان از روز شنبه

اینترنتی شدن تعویض پلاک در اصفهان از روز شنبه
27 شهریور 1399, 10:33 / کد خبر:737807
رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت:از روز شنبه،۲۹ شهریورماه، تعویض پلاک در اصفهان اینترنتی انجام می شود و بدون نوبت اینترنتی خدماتی ارائه نخواهد شد.

سرهنگ محمدرضا محمدی با اشاره به اینکه از ۲۹ شهریورماه خدمات تعویض پلاک در اصفهان فقط اینترنتی انجام می‌شود، اظهار داشت: از روز شنبه خدمات تعویض پلاک در مراکز شماره یک و دو کلانشهر اصفهان فقط به صورت اینترنتی انجام می‌شود.

وی افزود: شهروندان به هیچ عنوان بدون نوبت اینترنتی به مراکز تعویض پلاک مراجعه نکنند.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان با بیان اینکه هر شخص بر اساس شماره ملی و شماره تلفن همراه که به نام شخص باشد مجاز به دریافت یک کد کاربری است، تصریح کرد: درج آدرس محل سکونت متقاضی در فیلد مربوطه الزامی است. هر فرد از زمان نوبت دهی به مدت یک ساعت فرصت مراجعه به مراکز را خواهد داشت؛ در غیر این صورت با ارسال پیامک نوبت وی لغو می‌شود.

وی افزود: هر خودرو در طول روز برای یک مرتبه مجاز به اخذ خدمات و تعویض پلاک است و در صورت نقص مدارک و ایرادات احتمالی شخص صرفاً تا پایان وقت اداری همان روز مجاز به اخذ خدمات با نوبت اولیه است و در غیر این صورت نیاز به دریافت نوبت جدید در روزهای بعدی است.

سرهنگ محمدی با اشاره به اینکه دریافت نوبت برای خودروهای نو شماره و وارداتی بدون پلاک صرفاً با شماره شاسی امکان پذیراست، گفت: دریافت پلاک تهران، از مراکز تعویض پلاک اصفهان امکان پذیر نیست.

وی بیان داشت: فرایند ثبت نام از این قرار است که متقاضی به سایت www.rahvar۱۲۰.ir مراجعه می‌کند و با انتخاب گزینه نوبت دهی اینترنتی مرکز شماره گذاری و ورود به سایت نوبت دهی اینترنتی و آیتم ثبت نام کاربران مشخصات شخصی خود را وارد می‌کند.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان با اشاره به بازگشت مجدد به سامانه نوبت دهی اینترنتی گفت: نام مرکز شماره یک و دو اصفهان انتخاب می‌شود و در صفحه جدید متقاضیان با انتخاب نوع خدمت و باز شدن تقویم نوبت دهی به ترتیب تاریخ و ساعت را انتخاب کنند و پس از تکمیل اطلاعات جدید و ورود ثبت شود و در نهایت گزینه تأیید نهایی را انتخاب کنند.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹، شماره 3918 ؛ 01 آبان 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین