پایان مهر آخرین مهلت ارسال آثار به دو سالانه جایزه کتاب اصفهان

پایان مهر آخرین مهلت ارسال آثار به دو سالانه جایزه کتاب اصفهان

پایان مهر آخرین مهلت ارسال آثار به دو سالانه جایزه کتاب اصفهان
27 شهریور 1399, 17:22 / کد خبر:737835

آخرین مهلت ارسال آثار به دوسالانه جایزه کتاب اصفهان پایان مهرماه ۹۹ است.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت: بیست و پنجمین دوسالانه جایزه کتاب اصفهان به منظور شناسایی و معرفی کتاب‌های برتر در حوزه‌های مختلف و ارج نهادن و تکریم پدیدآورندگان و تولیدکنندگان این آثار و سایر بخش‌های مرتبط با نشر کتاب برگزار می‌شود.
اصغر مختاری افزود: در بیست و پنجمین دوسالانه آثار ارسالی باید از فروردین ۹۷ تا پایان اسفندماه ۹۸ و برای نخستین بار چاپ شده و دارای برگ اعلام وصول یعنی تایید شده اداره ارشاد باشند.
وی با بیان اینکه کتاب‌های درسی و کمک آموزشی را مشمول شرکت در دوسالانه نمی‌شوند گفت: اصفهانی بودن ناشر یا پدیدآورنده و یا مرتبط بودن موضوع آثار با اصفهان از جمله شروط حضور در دوسالانه جایزه کتاب اصفهان است.

مختاری با اشاره به اینکه آثار رسیده در مراحل استانی و خارج استانی را فعالان و خبرگان حوزه کتاب و نشر داوری می‌کنند گفت: آثار رسیده به دبیرخانه براساس رده‌بندی ده دهی شامل کلیات، دین، فلسفه و روان شناسی، دین، اجتماع، زبان، علوم، فنون، هنر، ادبیات، تاریخ و جغرافیا بررسی می‌شود.
وی با بیان اینکه نتایج و مراسم اختتامیه در بهمن‌ماه سال‌جاری برگزار می‌شود. گفت: در این دو سالانه علاوه بر ناشران و نویسندگان، در بخش جنبی از کتاب‌فروشی‌ها و توزیع‌کنندگان کتاب نیز تقدیر می‌شود.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فرم ثبت نام به نشانی اینترنتی isfahan.farhang.gov.ir  مراجعه کنند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹، شماره 3922 ؛ 08 آبان 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین