نقش مافیا خودرو در ساخت خودرو؛ فرمان دست کیست؟

نقش مافیا خودرو در ساخت خودرو؛ فرمان دست کیست؟

نقش مافیا خودرو در ساخت خودرو؛ فرمان دست کیست؟
29 شهریور 1399, 12:43 / کد خبر:737991
عضو کمیسیون «صنایع و معادن» مجلس با بیان اینکه مافیایی که در حاشیه بازار خودرو فعال هستند نقش چشم‌گیری در افزایش قیمت خودرو دارند،گفت:جالب است که این مافیا در ساخت خودرو نقش دارد به عنوان مثال قطعه سازی که خود به خودروساز تبدیل می‌شود می‌تواند در این بازار نقش ایفا کند.
سیدجواد حسینی‌کیا ، با اشاره به افزایش بی رویه قیمت خودرو‌ و رها شدگی این بازار گفت: تا زمانی که مسئولین اراده لازم را نداشته باشند نمی‌توان از این بازار گره گشایی کرد.

وی افزود: مافیایی که در حاشیه بازار خودرو فعال هستند نقش چشم گیری در افزایش قیمت خودرو دارند.

این نماینده مجلس تاکید کرد: جالب است که این مافیا در ساخت خودرو نقش دارد به عنوان مثال قطعه سازی که خود به خودروساز تبدیل می‌شود، می‌تواند در این بازار نقش ایفا کند.

عضو کمیسیون «صنایع و معادن» مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دلالان و برخی مافیا در زمینه افزایش قیمت خودرو نقش دارند، گفت: همچنین در حال حاضر نقدینگی در کشور بسیار بالا است . بنابراین وقتی مردم به دنبال این هستند تا سرمایه خود را به کالایی تبدیل کنند که ارزش آن از دست نرود، به سراغ خودرو می‌روند لذا در حال حاضر خودرو تبدیل به یک کالای سرمایه‌ای شده است و اگر ما بتوانیم نقدینگی را در کشور مدیریت کنیم ساماندهی خودرو اتفاق می‌افتد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹، شماره 3920 ؛ 06 آبان 1399
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین