شهرستان‌هایی که از آب زاینده‌رود برخوردار نیستند

شهرستان‌هایی که از آب زاینده‌رود برخوردار نیستند

شهرستان‌هایی که از آب زاینده‌رود برخوردار نیستند
10 مرداد 1398, 18:10 / کد خبر:73803
نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس با تأکید بر اینکه شهرستان‌هایی که برخوردار از آب زاینده‌رود نیستند باید در طرح آب‌رسانی اصفهان در نظر گرفته شوند، گفت: نگاه به همه شهرستان‌های استان اصفهان باید یکسان باشد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرضا، سمیه محمودی بعد از ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرضا با اشاره به تحریم محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه از سوی خزانه‌داری آمریکا اظهارداشت: ‌آمریکایی‌ها از منطق و هنر ظریف در مذاکره واهمه دارند، این گونه اقدامات خللی در عزم و اراده  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در پیگیری اهداف خود ایجاد نکرده و ملت ایران و همه ارکان نظام متحد و همدل با اقتدار برابر خواسته‌های نامشروع آمریکا ایستاده‌اند.

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به خروج آمریکا از برجام گفت: بسیاری از دستاوردهای علمی کشور در سایه تحریم‌ها حاصل شده است، تحریم‌ها سبب شد کشور ما به ظرفیت‌های داخلی خود تکیه کند و روی پای خود بایستد.

وی با اشاره به ساقط کردن پهپاد آمریکایی و توقیف نفتکش انگلیسی توسط نیروهای سپاه بیان کرد: اقدامات مقتدرانه دفاعی در مقابله با تجاوز و تهدید دشمن سبب سربلندی جمهوری اسلامی ایران شد و نقشه دشمنان این مرز و بوم را نقش بر آب کرد.

محمودی با بیان اینکه سقوط پهپاد آمریکایی و توقیف نفتکش انگلیسی، اقتدار ایران اسلامی در خلیج فارس را به همگان نشان داد، تصریح کرد: امروز شرایط کشورمان حساس است و رهبر معظم انقلاب اسلامی تمام مسائل را تذکر داده‌اند، همگی باید وحدت را حفظ کنیم تا دشمن فرصت ایجاد توطئه برای کشور نداشته باشد.

وی با اشاره به معضل آب در استان اصفهان خاطرنشان کرد: طرح آب‌رسانی استان اصفهان شامل 14 شهرستان استان می‌شود در صورتی که استان اصفهان دارای 24 شهرستان است و باید دیگر شهرستان‌ها نیز در این طرح دیده شوند.

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه شهرستان‌هایی که برخوردار از آب زاینده‌رود نیستند باید در طرح آب‌رسانی اصفهان در نظر گرفته شوند، تصریح کرد: نگاه به همه شهرستان‌های استان اصفهان باید یکسان باشد در غیر این صورت، حق‌الناس می‌شود.

وی با انتقاد از اینکه تمام تمرکز مدیران به خود استان و غرب و شرق آن است و این عدم توجه سبب ایجاد مشکلات برای مردم جنوب استان شده است، افزود: قانون در همه استان‌ها به یک شکل اجرایی می‌شود‌؛ سخت‌گیری قانون در استان سبب شده که حتی 50 درصد از بودجه این استان در موعد مقرر جذب نشود.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹، شماره 4021 ؛ 10 اسفند 1399
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین