آقایی: مهمترین فاکتور پرسپولیس در آسیا انگیزه و انرژی بازیکنان است

الدحیل نباید گل اول را بزند

آقایی: مهمترین فاکتور پرسپولیس در آسیا انگیزه و انرژی بازیکنان است

آقایی: مهمترین فاکتور پرسپولیس در آسیا انگیزه و انرژی بازیکنان است
30 شهریور 1399, 14:46 / کد خبر:738186
بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است در دیدارهای حساسی مثل بازی با الدحیل مهمترین فاکتور این است که تیم گل اول بازی را دریافت نکند.
عباس آقایی ، درباره عملکرد تیم فوتبال پرسپولیس در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: مهمترین فاکتور پرسپولیس در دو بازی گذشته‌ مقابل التعاون، انرژی زیادی است که بازیکنان در زمین دارند. پرسپولیس در این دو بازی  خیلی با انگیزه بود و فکر می‌کنم به جز مسائل فنی و تاکتیکی، عامل پیروزی همین موضوع انگیزه و انرژی زیاد بازیکنان بود. 
وی با اشاره به دیدار فردای این تیم مقابل الدحیل قطر عنوان کرد: مهمترین موضوع برای موفقیت در بازی‌های اینچنینی اول گل نخوردن است. پرسپولیس در دو بازی گذشته نشان داده سخت گل می‌خورد، هر چند این موضوع فقط در دو بازی گذشته صدق نمی‌کند و از وقتی یحیی گل‌محمدی به تیم آمده، پرسپولیس سخت گل می‌خورد. در بازی با الدحیل مهمترین نکته این است که تیم ابتدا گل نخورد و در وهله دوم در حملات از موقعیت‌های به دست آمده استفاده کند. 
بازیکن پیشین پرسپولیس درباره عملکرد بازیکنان جدید در این تیم خاطرنشان کرد: همه بازیکنان جدید این تیم به خصوص عیسی آل‌کثیر، سعید آقایی و حامد لک خیلی خوب کار کرده‌اند. این خیلی سخت است وقتی بازیکنی تازه وارد تیم می‌شود بلافاصله وارد لیگ قهرمانان شود ولی بازیکنان جدید توانستند در مدت زمان کوتاه به خوبی خود را با شرایط پرسپولیس و لیگ قهرمانان وفق دهند. 
آقایی درباره اینکه چه پیش‌بینی از بازی فردای پرسپولیس و الدحیل دارد، گفت: نتیجه از قبل قابل پیش‌بینی نیست. اگر پرسپولیس اول گل نخورد قطعاً در زمین شرایط بهتری خواهد داشت چون در این بازی‌ها تیمی که اول گل می‌خورد به شدت به دنبال جبران خواهد بود و همین موضوع ممکن است باعث بهم ریختن تیم شود. 
به گزارش تسنیم دیدار پرسپولیس و الدحیل ساعت 18:30 فردا در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در کشور قطر برگزار می‌شود.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹، شماره 3922 ؛ 08 آبان 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین