سوریان: عملکرد کشتی گیران در لیگ مهم است

کادر فنی تیم‌های ملی مسابقات را زیر نظر خواهد گرفت

سوریان: عملکرد کشتی گیران در لیگ مهم است

سوریان: عملکرد کشتی گیران در لیگ مهم است
1 مهر 1399, 09:55 / کد خبر:738410
نایب رئیس فدراسیون کشتی گفت: کادرهای فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی مسابقات لیگ را زیر نظر خواهند گرفت و عملکرد کشتی‌گیران برای آنها و فدراسیون مهم است.
 حمید سوریان نایب رئیس فدراسیون کشتی در گفت‌و با سایت فدراسیون کشتی در مورد شروع لیگ برتر کشتی اظهار داشت: برای فدراسیون کشتی بسیار مهم بود که چرخ کشتی به گردش درآید و به دلیل لغو شدن بازی‌های المپیک 2020 توکیو در سال جاری، اولین برنامه و هدف ما برگزاری رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی بود.
وی ادامه داد: به دلیل اینکه لیگ کشتی به عنوان یک منبع درآمد برای کشتی گیران و مربیان محسوب می‌شود، با توجه به شرایط خاص کشور به دلیل شیوع ویروس کرونا، با ارائه پروتکل‌های بهداشتی، مجوز برگزاری این مسابقات را از معاونت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گرفتیم تا به نوعی بار دیگر رونق به کشتی بازگردد و کشتی گیران مطرح  بتوانند تمرینات خود را برگزار و رقابت‌های رو در رو و جدی را داشته باشند.
نایب رئیس فدراسیون کشتی تأکید کرد: از تمامی تیم‌ها می‌خواهیم که موارد ایمنی و پروتکل‌های بهداشتی از جمله قرنطینه و انجام تست‌های لازم را در دستور کار قرار دهند و کاملا این موارد را رعایت کنند تا خدای نکرده سلامتی کشتی گیران که از اولویت های اصلی ما محسوب می‌شود به خطر نیفتد.

دارنده مدال طلای المپیک و شش مدال طلای جهان تصریح کرد: کادرهای فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی این مسابقات را زیر نظر خواهند گرفت و عملکرد کشتی گیران برای آنها و فدراسیون در این رقابت‌ها مهم است.
سوریان گفت: پس از برگزاری دور رفت رقابت‌های لیگ برتر کشتی، جلسه‌ای را با کادر فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی برگزار خواهیم کرد تا در صورت برگزار شدن رقابت‌های جهانی بزرگسالان جهان در سال 2020 در آذرماه تصمیم گیری‌های لازم را در این خصوص انجام دهیم و اگر هم این رقابت‌ها برگزار نشد، دور برگشت و مراحل نیمه نهایی و نهایی لیگ انجام خواهد شد و پس از آن بار دیگر جلسه‌ای با کادرهای فنی خواهیم داشت تا در مورد برگزاری اردوهای هدفمند به جهت حضور در رقابت‌های گزینشی المپیک و کسب سهمیه برنامه ریزی لازم را انجام دهیم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹، شماره 3945 ؛ 06 آذر 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین