تاجری که به پرسپولیسی‌ها دروغ گفت؟ / "آقای چ" عامل محرومیت!

تاجری که به پرسپولیسی‌ها دروغ گفت؟ / "آقای چ" عامل محرومیت!

تاجری که به پرسپولیسی‌ها دروغ گفت؟ / "آقای چ" عامل محرومیت!
1 مهر 1399, 13:51 / کد خبر:738442
چند روز قبل یک تاج معروف با سرمربی سابق پرسپولسی‌ها دیدار کرده و همین موضوع باعث ایجاد حواشی زیادی شده است.
 پس از شکایت برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس و احتمال محرومیت سرخ‌ها از سوی فیفا، قرار بود مهدی رسول پناه، امیرعلی حسینی و رضا یلوه راهی عمان شوند تا مذاکراتی را با برانکو انجام دهند، اما روادید آن‌ها صادر نشد تا در هیئت مدیره پرسپولیس تصویب شود یک بازرگان حاضر در عمان که در سال‌های اخیر به باشگاه‌های ایرانی کمک زیادی کرده با برانکو دیدار کند.
جلسه در فدراسیون فوتبال عمان برگزار شد و پس از صحبت‌های "س. چ"، برانکو به نماینده پرسپولیس به طور شفاهی اعلام کرد من مشکلی با فرصت دادن به پرسپولیس ندارم و حتی ۲۰ روز دیگر هم به این باشگاه فرصت می‌دهم،  اما نگران رای فیفا هستم.
 
تاجری که به پرسپولیسی‌ها دروغ گفت؟/
پس از آن، تاجر حاضر در عمان به پرسپولیسی‌ها اعلام کرد که با برانکو توافق کرده و این مربی به پرسپولیس برای پرداخت مطالباتش زمان می دهد. پس از آن سرخ‌ها نامه‌ای به فیفا ارسال می‌کنند که با مرد کروات به توافق رسیده اند و همین موضوع باعث ناراحتی برانکو شده است.
ایوانکوویچ گفت: این شخص در واقع یک بازرگان است. مدارک کار او را در اختیار دارم. او با نامه‌ای از طرف باشگاه پرسپولیس به دیدار من آمد و خواستار فرصت برای پرداخت مطالباتم توسط پرسپولیس شد، اما درخواست او را رد کردم، اما در کمال تعجب شنیدم مسئولان باشگاه در فضای مجازی عنوان کرده اند که از من فرصت گرفته اند. وقتی آقایان دروغ به این بزرگی را به مردم می‌گویند من چگونه باید حرف این‌ها را باور کنم؟
دارکو بوسیچ (وکیل برانکو) در گفت و گو با خبرنگار ما بیان کرد: این اخبار دروغ است و هیچ توافقی با مدیران پرسپولیس نداشته ایم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹، شماره 3920 ؛ 06 آبان 1399
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین