واکنش «کارخانه» به محرومیتش از سوی کمیته انضباطی فدراسیون والیبال

واکنش «کارخانه» به محرومیتش از سوی کمیته انضباطی فدراسیون والیبال

واکنش «کارخانه» به محرومیتش از سوی کمیته انضباطی فدراسیون والیبال
2 مهر 1399, 08:52 / کد خبر:738519
سرمربی تیم والیبال سایپا در واکنش به رای کمیته انضباطی فدراسیون والیبال، گفت: در بازی با هورسان اشتباهی صورت گرفت که عمدی نبود ولی تابع رای هستیم.

کمیته انضباطی فدراسیون والیبال آرای خود درباره تخلف سرمربی، سرپرست، کاپیتان و یکی از بازیکنان تیم سایپا در هفته نخست لیگ برتر را صادر کرد.

بر اساس آرای صادره کمیته انضباطی، سید عیسی ناصری بازیکن باشگاه به یک جلسه محرومیت تعلیقی و ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی، مصطفی کارخانه سرمربی تیم سایپا به یک جلسه محرومیت و ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی و مازیار قربانی سرپرست تیم به ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. امیر حسینی کاپیتان تیم والیبال سایپا نیز تذکر کتبی با درج در پرونده دریافت کرد.

مصطفی کارخانه در گفتگو با خبرنگار مهر درباره رای صادر شده کمیته انضباطی گفت: رای صادر شد و به آن احترام می‌گذاریم. رای تعلیقی است. حق اعتراض داریم و نامه اعتراضی را نیز ارسال کرده‌ایم. اشتباهی صورت گرفته است که عمدی نبوده. تابع رای هستیم.

سرمربی تیم سایپا در پاسخ به این سوال که امروز (چهارشنبه) در کنار تیم برای بازی مقابل تیم هراز حاضر است یا خیر؟ گفت: رای تعلیقی است و کنار تیم هستم. نامه اعتراضی را زده ایم و دو میلیون تومان هم پرداخت کردیم.

وی درباره مشکل خدمت سربازی اسماعیل نژاد بازیکن سایپا نیز تاکید کرد: مشکل او حل شده است و مقابل هراز بازی خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹، شماره 3922 ؛ 08 آبان 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین