(عکس) کولاک علیرضا جهانبخش با سرشکسته، صورت خونی!

(عکس) کولاک علیرضا جهانبخش با سرشکسته، صورت خونی!

(عکس) کولاک علیرضا جهانبخش با سرشکسته، صورت خونی!
3 مهر 1399, 08:50 / کد خبر:738626
برایتون با درخشش علیرضا جهانبخش راه صعودش به مرحله بعدی جام اتحادیه را هموار کرد.
ر چارچوب دیدار‌های دور سوم جام اتحادیه فوتبال انگلیس و در دومین شب از این رقابت‌ها، شب گذشته تیم لیگ برتری برایتون میهمان تیم پرستون از دسته اول (چمپیونشیپ) فوتبال انگلیس بود که این بازی با پیروزی ۲ بر صفر برایتون به پایان رسید.
در این دیدار علیرضا جهانبخش بال ایرانی تیم فوتبال برایتون از ابتدا تا دقیقه ۸۴ در میدان حضور داشت و موفق شد گل اول بازی را در دقیقه ۵۷ بازی با یک شوت زیبا از سمت راست محوطه جریمه حریف به ثمر برساند. الکسیس مک‌آلیستر نیز در دقیقه ۷۵ دومین گل برایتون را به ثمر رساند.
این دومین بازی جهانبخش در جام اتحادیه انگلیس بود که در آن گلزنی می‌کرد. او در پیروزی ۴ بر صفر تیمش مقابل پورثموث در دور دوم رقابت‌ها نیز گل دوم برایتون را زده بود.
یکی از نکات مهم این بازی که مورد توجه عکاس‌ها قرار گرفت شکستن سر علیرضا جهانبخش و بازی کردن او با همان وضعیت بود. اگرچه خیلی سریع، سر مهاجم ایرانی برایتون تحت مداوا قرار گرفت، ولی جاری شدن خون از زیر پانسمان صحنه‌های عجیبی را در تصاویر منتشر شده رقم زد.
برایتون با علیرضا جهانبخش که به نظر می‌رسد این روز‌ها در اوج آمادگی است باید در دور بعدی جام اتحادیه به مصاف منچستریونایتد برود.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹، شماره 3918 ؛ 01 آبان 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین