نیمکت لرزانمربیان در لیگ بیستم؛ هیچ کس در امنیت قرار ندارد

از علی دایی تا علی کریمی و فرهاد مجیدی/ نام‌های بزرگ پشت خط مانده

نیمکت لرزانمربیان در لیگ بیستم؛ هیچ کس در امنیت قرار ندارد

نیمکت لرزانمربیان در لیگ بیستم؛ هیچ کس در امنیت قرار ندارد
3 مهر 1399, 09:33 / کد خبر:738631
در فاصله کمتر از یک ماه باقی مانده به شروع مسابقات لیگ بیستم در حال حاضر سرمربیان نامداری خارج از گود مانده‌اند و سرنوشت‌شان مشخص نیست.

با پایان مسابقات لیگ نوزدهم فرصت کوتاهی برای آماده سازی تیم‌های لیگ برتری و نقل و انتقالات جهت شرکت در بازی‌های فصل بعدی اعلام شد. با پایان مسابقات لیگ برتر، بازی‌های جام حذفی دنبال شد تا نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا به قطر سفر کنند و سایر تیم‌ها هم به سرعت برای برنامه‌ریزی فصل آینده اقدام کنند. 

در راستای برنامه‌ریزی تیم‌های لیگ برتری و نقل و انتقالاتی که در حال حاضر ادامه دارد به نظر می‌رسد سرنوشت حدود 90 درصد از نیمکت تیم‌ه ا مشخص شده است در حال حاضر تنها تیم‌های نفت مسجد سلیمان و استقلال تهران برای فصل آتی سرمربی‌شان مشخص نکردند (مجید نامجومطلق به عنوان سرمربی موقت در این تیم حضور دارد و سرنوشت ادامه همکاری او بااین تیم برای فصل آتی مشخص نیست).

به این ترتیب یحیی گل‌محمدی، ابراهیم صادقی، رحمان رضایی، امیر قلعه‌نویی، عبدالله ویسی، محرم نویدکیا، مهدی رحمتی، محمود فکری، وحیدبیاتلو، سیروس پورموسوی، جواد نکونام و علیرضا منصوریان، رسول خطیبی و محمد ربیعی سرمربیانی هستند که امسال در لیگ برتر روی نیمکت تیم‌ها حضور خواهند داشت و حضور آنها موجب شده تا برخی سرمربیان هم در حال حاضر بدون تیم باقی مانده باشند.

در حالی که کمتر از یک ماه تا شروع مسابقات لیگ بیستم باقی مانده است در حال حاضر علی دایی، ساکت الهامی، مهدی تارتار، هومن افاضلی، علی کریمی، فیروز کریمی، نادر دست‌نشان، مجتبی حسینی، فرهاد مجیدی، حسین فرکی، حمید استیلی و مجید جلالی سرمربیانی هستند که در لیگ برتر سابقه فعالیت داشتند اما برای لیگ بیستم هنوز تیمی را انتخاب نکرده‌اند.

با وجود اینکه تیم‌های مس رفسنجان و آلومینیوم اراک هم به عنوان تیم تازه لیگ برتری شده به ترتیب محمد ربیعی و رسول خطیبی را به عنوان سرمربی روی نیمکت خود می‌بیینند بنابراین در لیگ بیستم از بین مربیان نام برده شده، تنها یک جای خالی بین تیم‌ها وجود دارد که باید دید کدامیک از آنها تمایل دارند تا با نفت مسجد سلیمان همکاری کنند.  

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹، شماره 3922 ؛ 08 آبان 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین