الاتحاد به دنبال فراموشی کابوس گذشته مقابل ذوب آهن
0 -

الاتحاد به دنبال فراموشی کابوس گذشته مقابل ذوب آهن

الاتحاد به دنبال فراموشی کابوس گذشته مقابل ذوب آهن
14 مرداد 1398, 15:13 / کد خبر:73875
تیم الاتحاد که فصل گذشته فاصله ای تا سقوط به دسته اول فوتبال عربستان نداشت، امروز در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل ذوب آهن صف آرایی می کند.

به گزارش ورزش سه، نماینده های کشور عربستان از امروز کار خود را در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا شروع می کنند؛ دو باشگاه الاتحاد و النصر.الاتحاد امشب برابر شاگردان منصوریان صف آرایی می کند و امیدوار است شروع خوبی در رقابت های این فصل داشته باشد. آنها فصل گذشته ضعیف عمل کردند  و فاصله ای تا سقوط به دسته پایین رقابت های عربستان نداشتند، اما حالا با هدایت مربی شیلیایی جدیدشان خوزه لوئیس سیرا که ملقب به پروفسور است و همینطور مدیریت جدید باشگاه که تغییرات زیادی در تیم ایجاد کرده  و بازیکنان خوبی جذب کرده ، امیدوارند فصل خوبی را در پیش داشته باشند.الاتحاد در ورزشگاه آل مکتوم دوبی برابر ذوب آهن صف آرایی خواهد کرد و سیرا امیدوار است با بازیکنانی که در اختیار دارد، بتواند نتیجه ای خوبی مقابل نماینده ایران رقم بزند.  رومارینیوی برزیلی، خیمنز  و ویلانووای شیلیایی و در نهایت وکینوی آرژانتینی چهار بازیکن خارجی الاتحاد به شمار می روند که امروز مقابل ذوب آهن حساب ویژه ای روی آنها باز شده است.سیرا در کنفرانس خبری پیش از بازی تاکید کرد که بهترین انتخاب ها را برای مصاف با شاگردان منصوریان خواهد داشت تا بهترین عملکرد را رقم بزنند.سرمربی شیلیایی الاتحاد همچنین گفت :«کاروان تیم ما زودتر از موعد به امارات آماده تا بازیکنان با فضای مسابقه بیشتر آشنا شوند.»سیرا در مورد بازیکنان جدیدی که به تیم فوتبال الاتحاد اضافه شده اند، می گوید:« فشار مسابقات در فصل پیش رو عیار بازیکنان را مشخص می کند. فرصت به بازیکنان جدید داده خواهد شد تا خودشان را ثابت کنند.»

عساف القرنی گلر تیم الاتحاد که به همراه سیرا در کنفرانس خبری شرکت کرده بود، در رابطه با بازی گفت:« الان تمرکزمان روی بازی های است. شرایط خوبی داریم و تمرینات خوبی پشت سر گذاشتیم؛ چه در اردوی منچستر و چه در شهر دوبی. حضور در این مرحله از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا باعث افتخار است، چون مهم ترین رقابت آسیا است. نیاز است که شروع خوبی داشته باشیم تا بازیکنان جدید و قدیمی هم با هم تطابق پیدا کنند.»الاتحاد امیدوار است با پیروزی مقابل ذوب آهن شروع خوبی داشته باشد و برای تمام عناوین فصل رقابت داشته باشد. آنها تلاش می کنند که اتفاقات تلخ فصل گذشته برای آنها رقم نخورد.روز گذشته شاگردان سیرا آخرین دیدار خود را پیش از دیدار برابر ذوب آهن برگزار کردند. آنها روی ضربات آخر تمرینات ویژه ای داشتند و امیدوارند امروز مقابل ذوب آهن با پیروزی از زمین خارج شوند.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸، شماره 3592 ؛ 04 شهریور 1398
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین