زیدان: بازیکن جدید نمی‌خواهم/ رئال مادرید بهتر می‌شود

زیدان: بازیکن جدید نمی‌خواهم/ رئال مادرید بهتر می‌شود

زیدان: بازیکن جدید نمی‌خواهم/ رئال مادرید بهتر می‌شود
6 مهر 1399, 09:53 / کد خبر:738876
سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید از پیروزی در خانه رئال بتیس ابراز خرسندی و در عین حال به وجود برخی ضعف‌ها در عملکرد شاگردان اذعان کرد.

زین‌الدین زیدان در نشست خبری پس از برد 3 بر 2 شنبه شب شاگردانش مقابل رئال بتیس در هفته سوم لالیگا که دومین بازی بازی کهکشانی‌ها در این فصل بود، به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد.

با این نتیجه، زیدان یکصدمین پیروزی‌اش را در 147 بازی‌اش در لالیگا به عنوان سرمربی کسب کرد. او در سایر بازی‌ها 30 بار مساوی و 17 بار شکست را تجربه کرده است. زیدان پس از میگل مونیوز با 257 پیروزی، دومین سرمربی تاریخ رئال مادرید از حیث کسب پیروزی در لالیگا است.

زیزو در پایان بازی گفت: می‌دانیم که می‌‌توانیم پیشرفت کنیم و پیشرفت هم خواهیم کرد. در 15 دقیقه اول این بازی خوب بود اما بعد از آنکه گل اول‌ را زدیم بازی را شل گرفتیم و اینطور شد که کار خودمان را سخت کردیم.

وی ادامه داد: زمانی که حمله می‌کنیم و به سمت دروازه حریف می‌رویم تیم بهتری هستیم. بتیس گل اول و کمی بعد گل دوم را زد. در نیمه دوم جبران کردیم و بازیکنان‌مان تا آخرین دقیقه بازی تلاش خودشان را انجام دادند. موقعیت‌های زیادی داشتیم که به گل تبدیل نشد اما با این حال باز هم سه گل زدیم و می‌توانستیم بیشتر از آن هم بزنیم. به تمامی بازیکنانم افتخار می‌کنم اما باید کارمان را ادامه دهیم.

سرمربی رئال مادرید درباره قضاوت داور بازی گفت: داور با بازبینی صحنه‌ها تصمیماتش را گرفت و به نظر من هم اتفاقاتی که در این مسابقه رخ داد عادلانه بود. نظر داور برای من محترم است و من هم هرگز عملکرد آنها را ارزیابی نکرده‌ام و امروز هم نخواهم کرد. با تمام توان‌مان در زمین یک تیم سرسخت بازی کردیم و حریفی را که دو بازی اولش را برده بود شکست دادیم. در این بازی تحت فشار هم قرار گرفتیم اما می‌توانیم از کاری که انجام دادیم راضی باشیم. کورتوا؟ او جزو بازیکنان تأثیرگذار ما بود درست مانند بازی قبلی مقابل سوسیه‌داد. می‌دانیم که او چه توانایی‌هایی دارد و من از عملکردش در این بازی راضی‌ام.

زیدان در پاسخ به این سؤال که آیا باشگاه برنامه‌ای برای خرید بازیکنان جدید دارد یا او از باشگاه خواسته که پیش از پایان بازار مهره‌ای جدید برایش بخرد، تأکید کرد: خیر. ما قبلاً درباره این موضوع صحبت کرده‌ایم. از تیمی که دارم راضی هستم. تیم ما همین است و با همین تیم می‌خواهیم فصلی خوب را تجربه کنیم.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹، شماره 3918 ؛ 01 آبان 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین